TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.10.2015

3 liga: Małe derby Gdyni w niedzielę.

Nasze rezerwy w najbliższy weekend czeka pojedynek derbowy. W 9 kolejce 3 ligi Arka II podejmie lokalnego rywala Bałtyk. Początek meczu w niedzielę o godz. 11.00 na stadionie rugby.

 

Nasz najbliższy rywal zajmuje 7 miejsce w tabeli ze zdobytymi 14 pkt. (bilans: 4-4-2, bramki: 9-3). Jak widać siłą Bałtyku jest gra obronna i zadaniem Arki będzie znalezienie na nią sposobu. W ostatniej kolejce biało-niebiescy pokonali Wierzycę Pelpin 1:0, a jedyna bramka tego spotkania padła po strzale samobójczym.

 

W składzie Bałtyku znaleźć można zawodników z przeszłością w Arce. W naszym klubie występowali Krzysztof Bułka i Krzysztof Rusinek. Z kolei Kewin Wesołowski ma za sobą grę w juniorach i rezerwach.

 

Arka II w zeszłym tygodniu zremisowała po emocjonującym meczu z Drawą 3:3. Na listę strzelców wpisali się wówczas: dwukrotnie Maciej Wardziński i Sebastian Szerszeń. Po tym spotkaniu trener Robert Wilczyński podkreślał duże zaangażowanie swoich zawodników, co pozwoliło uzyskać remis na trudnym terenie w Drawsku.

 

Po 8 kolejkach żółto-niebiescy mają na koncie 5 pkt. (bilans: 1-2-5, bramki: 14-15), co daje 13 miejsce w ligowej stawce. W niedzielę staną przed szansą na kolejne punkty i przesunięcie się w górę tabeli. Dzień wcześniej pierwsza drużyna rozegra swój mecz z Rozwojem Katowice. Decyzje o ewentualnych wzmocnień z kadry pierwszoligowej zapadną w drodze ustaleń między szkoleniowcami.

 

Wstęp na mecz jest bezpłatny. Zachęcamy więc kibiców do przyjścia na stadion w niedzielne przedpołudnie. Darmowe wejściówki, uprawniające do wstępu na trybuny, będą wydawane przez ochronę przed wejściem na stadion od strony ul. Sportowej.

 

KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia