TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.08.2015

Galeria Wilanów wraz z akcją "BiegamBoLubię" z Arką!

Miło nam poinformować , że do grona naszych partnerów dołączyła Galeria Wilanów oraz organizator akcji "BiegamBoLubię".
 
Akcja stadionowa "BiegamBoLubię" jest okrętem flagowym fundacji Wychowanie przez Sport, jednak realizujemy też inne działania promujących aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.
 
Przez 33 tygodnie w roku – od marca do października, spotykamy się na stadionach. Jesteśmy także tam, gdzie kończy się asfalt, a zaczyna natura –  Grand Prix BiegamBoLubięLASY to cykl czterech biegów - każdy o innej porze roku, organizowane na terenach Lasów Państwowych.
 
Ccelem akcji jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Pragniemy, aby mieli takie możliwości w całym kraju, w każdym zakątku naszego kraju, zarówno w dużych miastach jak i wsiach.. Tak, aby możliwość dołączenia do grona osób czerpiących radość z biegania była w zasięgu każdego, żeby początki – dzięki wsparciu trenerów i innych biegaczy – stały się jak najłatwiejsze.
 
W Gdyni spotkania odbywać się będą o godzinie 20.00 na Bulwarze Nadmorskim.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BbL_GDYNIA_eb5c77b6bb567d99063b4cf7ede87f1d.jpg

Galeria Wilanów to warszawskie centrum handlowe mieszczące się w dzielnicy Wilanów w otoczeniu ulic Branickiego, Przyczółkowej, Klimczaka. Powierzchnia handlowa tej dwupiętrowej galerii handlowej wynosi 80 tys. m2. Inwestycja ta jest projektem firmy Globe Trade Centre. 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia