TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.07.2015

Miasto Gdynia z Arką!

Od kilku sezonów naszym niezawodnym partnerem strategicznym  jest  Miasto Gdynia. Miło nam poinformować, że tak będzie w kolejnym sezonie 2015/2016.
 
Miasto Gdynia od lat słynie z dużego nacisku na propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, a przeróżne dyscypliny sportowe na stałe wpisały się już w wizerunek Gdyni. Jednym z elementów tego wizerunku jest  klub Arka Gdynia, który zajmuje szczególne miejsce na mapie Gdyni.
 
Miasto wspiera Arkę nie tylko finansowo, ale także dbając o nowoczesną infrastrukturę sportową, z której klub na codzień może korzystać. Dzięki Miastu Gdynia, Arka rozgrywa swoje mecze na jednym z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w Polsce.
 
Władze Gdyni z wieloletnim Prezydentem i Kibicem Arki Wojciechem Szczurkiem oraz z Gdyńskim Centrum Sportu odpowiedzialnym za sportowe oblicze miasta, nieustannie dokładają starań, żeby miejskie kluby sportowe miały solidne zaplecze treningowe i mogły się rozwijać.
 
Ponadto w gdyńskim kalendarzu co roku przybywa dużych, prestiżowych imprez sportowych, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w całym kraju.Tak było w ub. roku z imprezą Red Bull Air Race.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0081_b763d6d2fbd5729479e1de0f3808bb38.jpg
 
Poza klubami sportowymi grającymi w najwyższych klasach rozgrywkowych oraz prestiżowymi imprezami sportowymi, które składają się na wizerunek miasta, Gdynia dba także o swoich mieszkańców, do których wychodzi z szeroką ofertą zajęć oraz warsztatów sportowych. 
 
Gdynia, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich mieszkańców, podejmuje szereg działań i inicjatyw w zakresie rozwoju sportu i rekreacji, z których wyłania się obraz miasta jako gminy sportowej. Wszystko dlatego, że sport dla mieszkańców Gdyni  jest często pasją i ważnym elementem ich stylu życia. 
 
Od kilku lat sondaże pokazują, że mieszkańcy Gdyni są najszczęśliwszymi mieszkańcami w Polsce i są najbardziej zadowoleni ze swojego miasta. Trudno się dziwić, patrząc na trud i starania jakie włodarze miasta wkładają w to, żeby Miasto się stale rozwijało, a wraz z nim jego mieszkańcy. 
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0198_kopia_a1f2226454f7b12b011618972e78b972.jpg
  
Arka to "Klub marzeń Miasta z morza". Hasło to pokazuje jak nierozerwalne są związki pomiędzy Miastem i Klubem. Jesteśmy dumni, mogąc reprezentować tak wspaniałe Miasto i mamy nadzieję, że już niebawem, między innymi dzięki wsparciu i zaangażowaniu Miasta Gdynia, Arka będzie mogła świętować awans do Ekstraklasy.
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia