TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.06.2015

Arka Mini Summer Cup i byli zawodnicy Arki na treningu szkółki AG.

Dwa ważne wydarzenia odbyły się na obiektach gdyńskiej Checzy. 

 

W turnieju Arka Gdynia Mini Summer Cup 2 i 3 miejsce zajęły zespoły szkólek Arki. AG Szkółki Piłkarskie reprezentowały dwie drużyny, który świetnie sobie poradziły, a doping rodziców powodował, że pociechy starały się jeszcze bardziej.

 

- Właśnie rodzicom należą się duże podziękowania. Bez ich pomocy nie udało by się osiągnąć tak dobrych rezultatów– podsumował trener Krystian Żołnierewicz. 

 

Dwie drużyny AG Szkółek Piłkarskich spotkały się w półfinale, co oznaczało już, że nasz przedstawiciel zagra w wielkim finale. Niestety tam lepsza okazała się ekipa z Włocławka, którą jednak wcześniej pokonaliśmy w fazie grupowej.

 

GALERIA: http://www.ag-szkolkipilkarskie.com/#!galeria-zdj/cwob

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/63f4d2_9b39e8f179794595bd5cb7ef86a304fc.jpg_srb_p_918_612_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srb_e7940cd1a26a128efecba12c938ccda9.jpg

 

Ogromnym przeżyciem dla dzieci była obecność znanych piłkarzy ligiwych - byłych zawodników Arki.  Na zajęciach w ub. tygodniu w obu grupach pojawili się Rafał Murawski, kapitan Pogoni Szczecin, wcześniej piłkarz m.in. Arki Gdynia i Lecha Poznań, a także reprezentant Polski oraz Dariusz Formella, zawodnik Lecha Poznań, z którym w tym roku wywalczył Mistrzostwo Polski.

 

 

Obaj zaczynali tak jak wy w Arce Gdynia, a później osiągali duże sukcesy na piłkarskich boiskach. Rafał grał w reprezentacji Polski, a Dariusz zdobył w bardzo młodym wieku Mistrzostwo Polski.

 

Nasi młodzi najpierw przepracowali przygotowany na środę trening, a na zakończenie wzięli udział w grach wraz z Murawskim i Formellą.

 

Obaj piłkarze byli byli kapitanami swoich drużyn. Nie zabrakło bojowych okrzyków, a każdy młody zawodnik chciał ograć w pojedynku jeden na jeden zaproszonych gości.

 

Po zakończeniu treningów nie zabrakło wspólnego zdjęcia, a także autografów i krótkie rozmowy z piłkarzami.

 

- To oczywiście nie koniec. Staramy się naszym młodym zawodnikom urozmaicać zajęcia, dlatego wkrótce takich niespodzianek będzie więcej – kończy trener Żołnierewicz. 

 

GALERIA: http://www.ag-szkolkipilkarskie.com/#!galeria-zdj/cwoba

 

WIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=cfIFhHpRR3o

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia