TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.05.2015

Grzegorz Niciński na zajeciach AG Rumia.

Trener pierwszego zespołu Arki Gdynia Grzegorz Niciński uczestniczył w czwartek w zajęciach AG Rumia. Szkółka ta jest kolejnym etapem projektu „Arka na Twojej Dzielnicy”. Trener Grzegorz Niciński od początku funkcjonowania Szkółek Piłkarskich AG koordynuje pracę młodej kadry szkoleniowej.

 

- Niezwykle istotne jest, aby wraz z rozwojem młodych adeptów swoją wiedzę i praktyczne umiejętności poszerzali także ich opiekunowie. Przy bardzo szybkim tempie rozwijających się standardów szkolenia młodzieży trener nie może także zapomnieć o nieustannym podnoszeniu swoich kwalifikacji – mówi trener Grzegorz Niciński, od nie dawna posiadający najwyższą kategorię trenerską UEFA Pro.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_1015235_a1d2e0a3d943ef801f028d63787ef90e.jpg

 

Jak zauważa szkoleniowiec Arki  - niebagatelną rolę w pierwszym etapie przygody z piłką młodego zawodnika ogrywa trener, pełniący także rolę jego wychowawcy. To trener może od najmłodszych lat zaszczepić w zawodniku miłość do piłki lub odwrotnie do niej zniechęcić.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_1015219_cffade9471c18ace5ac94fd2eeeb6dc0.jpg

 

Podstawowym standardem doboru kadry szkoleniowej w Szkółkach Piłkarskich  AG jest połączenie poziomu kwalifikacji  z odpowiednimi cechami charakteru wymaganymi do pracy z najmłodszymi.

 

- Jestem podbudowany zaangażowaniem i entuzjazmem młodych trenerów, który widocznie udziela się ich podopiecznym, jak i świadomością potrzeby podnoszenia swoich kwalifikacji. Celem tej grupy trenerów jest wyspecjalizowanie się w pracy z dziećmi przy stawianiu ich pierwszych kroków na boisku i przygotowanie ich do kolejnych etapów piłkarskiego rozwoju ku wymarzonej karierze piłkarza - kończy trener I-ligowej Arki. 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia