TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.04.2015

Ograniczenia na "Górce" po meczu z Miedzią!

W związku z wydarzeniami, które miały miejsce podczas meczu z Miedzią Legnica (wykorzystanie środków pirotechnicznych (race i petarda hukowa), Wojewoda Pomorski na wniosek policji wszczął postępowanie administracyjne, w sprawie zakazu przeprowadzenia imprezy masowej z udziałem kibiców.

 

Mając na uwadze fakt, by ewentualne konsekwencje wynikające z uprawnień Wojewody, dotknęły jak najmniejszą liczbę naszych kibiców, przedstawiciele klubu w trakcie spotkań z Wojewodą Pomorskim  zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

 

Dziś wpłynęło do klubu zawiadomienie o umorzeniu postępowania z uzgodnionymi warunkowymi ograniczeniami.

 

Najważniejsze z nich to:

 

- ograniczenie, podczas meczu z Wisłą Płock (26.04.15) pojemności trybuna Górka do 1000 osób,

 

- w przypadku jakichkolwiek incydentów z wykorzystaniem środków pirotechnicznych – nastąpi zamknięcie trybuny Górka na kolejny mecz, bez możliwości zmiany trybuny dla osób, które znajdowały się na trybunie Górka w trakcie meczu, na którym wystąpił incydent.

 

Przypominamy, że już wcześniej Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała klub kwotą 5000 zł (petarda hukowa).

 

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że mamy fantastyczny doping na meczach. Ich „urozmaicanie” racami i petardami zawsze skutkuje karami finansowymi i utrudnieniami dla wszystkich kibiców. Prosimy o to, by mieć na uwadze wszystkich kibiców Arki, którzy przychodzą na stadion kibicować naszemu ukochanemu klubowi.

 

 Nie możemy  doprowadzić do tego, aby nasi piłkarze byli zmuszeni grać na pustym stadionie…

 

 Gramy dla kibiców !
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia