TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.03.2015

Juniorzy: zwycięstwo i porażka

Tylko juniorom młodszym powiódł się niedzielny wyjazd do Szczecina. Podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka nie bez kłopotów pokonali swoich rówieśników. W dużo gorszych nastrojach wrócili do Gdyni zawodnicy trenera Jakuba Frydrycha, którzy ponieśli porażkę. 

 

 

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszy - 2. kolejka:

 

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1:3 (1:0)

 

Bramki: Waleński 12' - Wawszczyk 45', Forczmański 67'(s), Wośk 78'(k)

 

Arka: Pruszyński, Gębiś, Czaja, Kaszorek, Wawszczyk, Majdowski, B.Olszewski, Łyszyk (58' Wośk), Krakowiak, Poręba (52' Hołtyn), Siejak (79' Joachimiak).

 

 

W drugim meczu wiosny juniorzy młodsi wygrali na wyjężdzie z Pogonią Szczecin. Początek meczu nie zapowiadał zwycięstwa, młodzi arkowcy grali nerwowo i niedokładnie. W 12 minucie po błędzie stracili bramkę. Stracona bramka podziałała pozytywnie, gdyż Arkowcy zaczęli grać odważniej i składniej. Wynik do przerwy nie uległ  jednak zmianie. Po zmianie stron Arka rozpoczęła jeszcze bardziej zdecydowanie atakować. W wyniku tego po rzucie rożnym w 45 minucie bramkę  głową zdobył Jakub Wawszczyk. W 67 minucie po błędzie bramkarza Pogoni i bramce samobójczej Arka wyszła na prowadzenie. Po objęciu prowadzenia żóto-niebiescy zaczęli  grać chaotycznie, doprowadzając niepotrzebnie do kilku grożnych sytuacji pod własną bramką. W 78 minucie za faul w polu karnym Arka otrzymała rzut karny. Skutecznym wykonawcą był Kamil Wośk, który ustalił wynik spotkania.
 
Trener Krzysztof Janczak: - Na pewno cieszy zwycięstwo, ale ten mecz miał kilka zwrotów akcji. Były momenty dobrej gry przeplatane słabszą  i prostymi błędami. Na pewno musimy nad tym popracować, aby nie przytrafiały się nam takie  słabsze momenty. Muszę pochwalić zespół za niesamowitą determinację w całym meczu.

 

Tabela i wyniki juniorów młodszych

 

 

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 21. kolejka:

 

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2:0 (1:0)

 

Bramki:  Paczuk 7', Zakrzewski 90'

 

Arka:  Moczadło, Niciński, Skrzypczak, Izdebski, Wańczuk (56' Kucharski), Regulski (74' Eggert), Skrzypczak, Pobłocki, Patok (69' Gabor), Kłosowski, Hebel.

 

 

Początek spotkania rozpoczął się dla żółto-niebieskich od fatalnego błędu bramkarza, w efekcie czego gospodarze objęli prowadzenie. W drugiej części sędzia podyktował rzut karny dla Pogoni, którego nie powinno być, do czego sam się później przyznał. W tej sytuacji zrehabilitował się Arkadiusz Moczadło broniąc uderzenie Portowców. Po tym zdarzeniu Arkowcy przejęli inicjatywę, jednak nie potrafili potwierdzić tego golem. Do samego końca Arka starała się doprowadzić do wyrównania. Jednak to Pogoń wyprowadziła zabójczą kontrę i ustaliła wynik meczu.

Trener Jakub Frydrych: - Szkoda pierwszej bramki, która ustawiła w pewien sposób cały mecz. W drugiej połowie byliśmy zespołem lepiej zorganizowanym, jednak zabrakło kropki na i. W końcówce za wszelką cenę chcieliśmy wyrównać i nadzialiśmy się na kontrę. 
 

Tabela i wyniki juniorów starszych

 

 

mocny

 

 


 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia