TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.03.2015

Juniorzy starsi wracają do gry!

Już w sobotę na boisko po zimowej przerwie powrócą juniorzy starsi. Młodzi Arkowcy teoretycznie nie powinni mieć problemu z pokonaniem rywala, bo Stilon Gorzów to ostatni zespół ligowej tabeli. 
 
 
Jesień nie była zbyt udana dla naszych juniorów starszych, 9. miejsce nikogo w klubie nie satysfakcjonuje. Dlatego też zapytaliśmy trenera Jakub Frydrycha jakie są plany i nadzieje na najbliższą rundę. - Na pewno chcielibyśmy grać jak najlepiej w każdym spotkaniu. Wychodząc na boisko zawsze gramy o zwycięstwo, jednak priorytetem dla nas jest ogrywanie młodych zawodników, którzy mogą zasilić zespół 3. ligi, a w przyszłości pierwszy zespół. Klub jasno nakreśla swoją strategie jeśli chodzi o młodzież i będziemy starali się realizować nakreślone założenia. W ubiegłej rundzie w centralnej lidze zagrało 34 zawodników i mamy szeroki przegląd kadry. Kilku z nich już zasiliło zespół rezerw i radzą sobie całkiem nieźle. Robimy wszystko dla dobra Arki.
 
 
Kadra na rundę wiosenną: 
 
Bramkarze: Kamil Kotkowski (96), Arkadiusz Moczadło (97)  
 
Obrońcy: Błażej Niciński (97), Mateusz Skrzypczak (97), Jakub Izdebski (97), Dawid Wańczuk (97), Damian Obarzanek (97)  
 
Pomocnicy: Filip Kreft (96), Radosław Dorawa (98), Rafał Malanowski (97),Filip Żelezik (97), Wiktor Eggert (97), Maksymilian Hebel (97), Błażej Białek (97), Dawid Pobłocki (97), Mikołaj Gabor (98)  
 
Napastnicy: Mateusz Węsierski (98), Jakub Kłosowski (98), Damian Kucharski (97)  
 
W zespole mogą grać zawodnicy z rezerw - rocznik 1997 i 1996  
 
Sztab szkoleniowy: I trener Jakub Frydrych, II trener, trener przygotowania motorycznego i diagnostyki - Łukasz Radzimiński, trener bramkarzy Arkadiusz Zagórski, Jerzy Rumian - kierownik drużyny
 

 

 

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 18. kolejka:

 

Arka Gdynia - Stilon Gorzów, sobota godz. 13:00

 
 

mocny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej szczegółów na www.akademiaprawajazdy.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia