TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.03.2015

Semeko na koszulkach rezerw i pierwszej drużyny.

Firma Semeko to znany deweloper z Gdyni, od lat budujący mieszkania w Gdyni, Rumi i Redzie. Współpracowała z Arką w ramach programu "Razem dla Młodej Arki". Miło nam poinformować, że w rundzie wiosennej będzie nas wspierać, a logo firmy pojawi się na koszulkach naszej drużyny rezerw oraz pierwszej drużyny!!!
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/REZERWY_WIOSNA_2015_ok_-_Kopia_(2)_b2c3fbb0f90f414b55cc3d3d509adc33.jpg
 
W ciągu 15 lat działalności firma sprzedała ponad 2400 mieszkań o łącznej powierzchni 114 tys. m kw. To przyniosło jej wiedzę i doświadczenie.
 
 
Jak podkreśla firma "Naszą ambicją jest ciągłe podwyższanie standardów: realizujemy inwestycje o coraz ciekawszej architekturze i wyższej klasie wykończenia. Trzon naszej działalności to budownictwo mieszkaniowe powstające w zgodzie z potrzebami klientów. Mamy także doświadczenie w realizacji projektów użyteczności publicznej: szkół, stacji paliw, salonów samochodowych, sklepów, domów towarowych oraz budowli o charakterze ekologicznym".
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo__CMYK_8c8dc4d36261a755a651628e7a1edffa.jpg
 

Firma realizuje kolejne inwestycje tj. Horyzonty Gdyni oraz inwestycje w Redzie tj. Reda Park, kompleks mieszkaniowy Aquasfera z aquaparkiem oraz zespół budynków przy ul. Gdańskiej. Powstające inwestycje położone są blisko terenów zielonych, w dobrze skomunikowanych rejonach i z rozwiniętą infrastrukturą miejską.

 

 

Kibiców Arki zapraszamy do biura sprzedaży Semeko w Gdyni przy ul. Tatrzańskiej 10 lub odwiedzenie strony www.semeko.pl.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia