TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.02.2015

Miasto Gdynia i Polnord zaczynają z nami kolejną rundę!

Dołączają do nas o czym informowaliśmy nowi partnerzy. Klub ma także sponsorów, którzy od lat stanowią filary finansowe Arki.  Są to sponsor strategiczny Miasto Gdynia oraz  sponsor główny -  Polnord SA.

 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdyniatrawa_2f3e4c5f048b7cdbd5f1598e729cb031.jpg
 
Miasto Gdynia od lat słynie z dużego nacisku na propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, a przeróżne dyscypliny sportowe na stałe wpisały się już w wizerunek Gdyni. Jednym z elementów tego wizerunku jest bez wątpienia klub Arka Gdynia, który zajmuje szczególne miejsce na mapie Gdyni.
 
Miasto wspiera Arkę nie tylko finansowo, ale także dbając o nowoczesną infrastrukturę sportową, z której klub na codzień może korzystać. Dzięki Miastu Gdynia, Arka rozgrywa swoje mecze na jednym z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w Polsce.
 
Władze Gdyni z wieloletnim Prezydentem i Kibicem Arki Wojciechem Szczurkiem oraz z Gdyńskim Centrum Sportu odpowiedzialnym za sportowe oblicze miasta, nieustannie dokładają starań, żeby miejskie kluby sportowe miały solidne zaplecze treningowe i mogły się rozwijać.
 
Ponadto w gdyńskim kalendarzu co roku przybywa dużych, prestiżowych imprez sportowych, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w całym kraju.Tak było w ub. roku z imprezą Red Bull Air Race.
 
Poza klubami sportowymi grającymi w najwyższych klasach rozgrywkowych oraz prestiżowymi imprezami sportowymi, które składają się na wizerunek miasta, Gdynia dba także o swoich mieszkańców, do których wychodzi z szeroką ofertą zajęć oraz warsztatów sportowych. 
 
Gdynia, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich mieszkańców, podejmuje szereg działań i inicjatyw w zakresie rozwoju sportu i rekreacji, z których wyłania się obraz miasta jako gminy sportowej. Wszystko dlatego, że sport dla mieszkańców Gdyni  jest często pasją i ważnym elementem ich stylu życia. 
 
Od kilku lat sondaże pokazują, że mieszkańcy Gdyni są najszczęśliwszymi mieszkańcami w Polsce i są najbardziej zadowoleni ze swojego miasta. Trudno się dziwić, patrząc na trud i starania jakie włodarze miasta wkładają w to, żeby Miasto się stale rozwijało, a wraz z nim jego mieszkańcy. 
  
Arka to "Klub marzeń Miasta z morza". Hasło to pokazuje jak nierozerwalne są związki pomiędzy Miastem i Klubem. Jesteśmy dumni, mogąc reprezentować tak wspaniałe Miasto i mamy nadzieję, że już niebawem, między innymi dzięki wsparciu i zaangażowaniu Miasta Gdynia, Arka będzie mogła świętować awans do Ekstraklasy.
 
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/polnord5_dedb9424fee2ef028329e96d1137be9d.jpg
 
Polnord SA jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych na rynku budowlanym i deweloperskim firm w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
W zarządzie firmy Polnord SA od wielu lat zasiada pan Piotr Wesołowski, który przewodniczył wcześniej m.in. Radzie Nadzorczej Arki Gdynia Sportowej Spółki Akcyjnej
 
Misją firmy jest szybkie, elastyczne dostosowywanie się do wymagań rynku, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości na każdym etapie realizacji inwestycji. Profesjonalizm i zaangażowanie doświadczonych architektów i menedżerów oraz doskonała organizacja pracy są gwarancją zadowolenia naszych Klientów. Właściwe określanie kierunków inwestowania, a także właściwa współpraca z wieloma bankami zapewniają firmie Polnord płynność finansową, co jest warunkiem terminowej realizacji projektów deweloperskich.
 
Osobom fizycznym i prawnym daje to gwarancję, że zawarte ze spółką umowy na sprzedaż lokali zostaną w pełni zrealizowane.
 
Spółka jest właścicielem największego spośród polskich deweloperów banku ziemi, co pozwala na powstanie blisko 1 miliona metrów kw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej.
 
Wykorzystując trzydziestosześcioletnie doświadczenie w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej, Polnord SA realizuje projekty w Warszawie (wieloetapowe osiedle Śródmieście Wilanów przy ul. Kazachskiej na Polach Wilanowskich), w podwarszawskich Ząbkach (Osiedle Neptun przy ul. Powstańców), Łodzi (kompleks City Park przy ul. Żeligowskiego), Gdańsku (osiedla Ostoja Myśliwska na Morenie, 2 Potoki przy ul. Guderskiego na Południu Gdańska i  osiedle Dwa Tarasy przy ul. Przemyskiej na Ujeścisku), w Sopocie (Sopocka Rezydencja przy ul. Łokietka), Olsztynie (osiedle Tęczowy Las) i Szczecinie (Ku Słońcu przy ul. Kazimierskiej).

W najbliższym czasie spółka planuje wprowadzić do sprzedaży kolejne projekty w Trójmieście oraz w warszawskim Wilanowie
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Polnord SA, jednego z największych deweloperów w Polsce!
 
Dziękujemy! Razem zaczynamy kolejną rundę!
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia