TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.02.2015

Najlepsi snookerzyści świata w Gdyni!

Nasz partner Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza ! W dniach 25 luty – 1 marca do Gdyni zawitają najlepsi snookerzyści świata. Wstęp od 25 do 26 lutego bezpłatny.

 

Będzie to ostatnia odsłona cyklu Kreativ Dental European Tour, a więc ostatnia szansa dla zawodników na wywalczenie awansu do wielkiego finału Players Tour Championships.

 

Turniej główny zaczyna się w piątek, ale emocje przy stołach w Gdynia Arena zaczną się już w środę. 25 i 26 lutego odbędą się kwalifikacje do turnieju głównego, w których 126 amatorów będzie walczyć o prawo do gry z najlepszymi.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Snooker-Gdynia-Open-2015-plakat-akt_43ec0a0c167419e45adcfd74f73c8131.jpg

 

 

Wśród nich znalazło się 37 Polaków, w tym aktualny podwójny mistrz kraju (w kategorii open i U21) i nasz jedyny jak dotąd zawodnik, który dostał się do grona profesjonalistów, Kacper Filipiak. Warto także zwrócić uwagę na Antka Kowalskiego, dziesięciolatka z Zielonej Góry, który został doceniony przez World Snooker i trafił pod skrzydła Paul Hunter Foundation – instytucji, która inwestuje w młode talenty.

 

 

Nie wiemy ilu polskich zawodników awansuje do turnieju głównego, ale na pewno naszych rodaków nie zabraknie przy stołach w piątek, sobotę i niedzielę  – Polacy stanowią znakomitą większość sędziowskiego składu turnieju Gdynia Open. Nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnych polskich arbitrów. W Gdyni będzie pracowała jedyna do tej pory nasza sprawiedliwa, która sędziowała eliminacje mistrzostw świata – Małgorzata Kanieska, a także dwumetrowy Miłosz Olborski, sędzia niedawnego finału turnieju ET Lisbon Open.

 

Wstęp na kwalifikacje jest bezpłatny, natomiast bilety na turniej główny można kupić poprzez stronę www.eventim.pl/gdynia-open  i na oficjalnym facebookowym profilu turnieju ET Gdynia Open 2015.

 

Zapraszamy!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdyniasport_20x2_www_fa4b692073a106cd66dde566d311f12e.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia