TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.02.2015

Sparingowa sobota juniorów.

Sparingi rozgrywały także zespoły juniorskie. Obie ekipy zaaplikowały rywalom po cztery bramki. W przypadku juniorów młodszych nastąpiła zmiana planowanego  rywala.

 

 

Zima 2014/15 - Sparing juniorzy starsi:

 

Arka - Gedania Gdańsk 4:2 (1:1)

 

Bramki: samobójcza 39', Kłosowski 50',  Kucharski - 2 (70', 85') - 38' i 75'.

 

Arka: Moczadło, Obarzanek, Brodzik, Izdebski, Wańczuk (Malanowski 65'), Bartlewski, Pobłocki (Żelezik 50'), Dorawa, Kłosowski, Krawczyk (Kucharski 48'), Patok

 

Trener Frydrych po meczu:

 

 

Z przebiegu meczu wynik uważam za sprawiedliwy. Przeciwnik starał się grać w piłkę, podobnie jak nasz zespoł. Widać było, że chłopcy odczuwali trudy ubiegłego tygodnia gdzie pracowali 2 razy dziennie. Tym bardziej cieszy ich postawa na boisku. Nieźle zaprezentował się Izdebski i Kucharski, który zdobył 2 bramki.

 

 

 

 

Zima 2014/15 - Sparing juniorzy młodsi:

 

Arka - Concordia Elbląg 4:0 (1:0)

 

Bramki: Łyszyk - 2 ( 5', 79' k) , Olszewski 60', Czaja 75'

 

 

Arka:  Pruszyński, Gębiś, Czaja (41' Krauze), Pasieka (61' Czaja), Wawszczyk, Olszewski M., Hołtyn, Siejak, Krakowiak, Łyszyk (41' Olszewski B.), Wośk (61' Łyszyk)

 

Trener Janczak po meczu:

 

Zwycięstwo zawsze cieszy, ale co do gry jest jeszcze kilka elementów nad którymi będziemy dalej pracowali. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków, którzy w ostatnim tygodniu ciężko pracowali na obozie dochodzeniowym (dwa treningi dziennie) i pomimo cięzkiej pracy wytrzymali mecz kondycyjnie do końca. 

 

 

 tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia