TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.11.2014

Liga typera także na finiszu: "wojteks23" broni pozycji lidera.

Podobnie jak w ub. sezonie typujemy spotkania 1 ligi  w naszej Lidze Typera. 

 

Za nami 17 kolejek i mamy samotnego  lidera.  Prowadzi  "wojteks23" - 128 pkt.  Na drugim meijscu "Hanoy" - 122 pkt, a na trzecim z większą stratą " kozinho 18"  - 113 pkt. 

 

Sklasyfikowano 349 uczestników naszej zabawy.

 

Zapraszamy do typowania 18 kolejki. 

 

Do klasyfikacji rundy jesiennej włączone będą 2 kolejki rozegrane awansem. 

 

Najlepsi w klasyfikacji jesieni zostaną nagrodzeni karnetami na rundę wiosenną sezonu 2014/2015

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy jesiennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę wiosenną sezonu 2014/2015.
 
Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2015/2016.
 
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony sprzętem sportowym do wyboru o wartości 500 pln, osoba na drugim miejscu otrzyma koszulkę z autografami zespołu, a trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2015/2016.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia