TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.11.2014

W niedzielę kibicowski hit rundy w Gdyni.

Pojedynek z GKS Katowice (niedziela, godz. 16.45) to dla kibiców Arki najważniejszy mecz w rundzie jesiennej. Na trybunach nie zabraknie fanów obu drużyn, a gdyński zespół przygotował dla swoich kibiców promocję obejmującą dwa najbliższe spotkania (także z Dolcanem Ząbki). Oprócz tego przygotował krótki film zapowiadający niedzielne spotkanie.
 
 

W filmie na mecz zapraszają kapitan Arki Krzysztof Sobieraj oraz najskuteczniejszy strzelec I ligi Grzegorz Goncerz.


Z myślą o kibicach Arka przygotowała promocję, dzięki której za zakupione jednocześnie bilety na mecze z GKS i Dolcanem Ząbki (sobota 22 listopada, godz. 17.30) - trzeci taniej o 20 proc. Promocja obwiązuje tylko w przedsprzedaży. W dodatku przy zakupie biletów na mecz z GKS dla trzech osób jednorazowo - trzeci bilet za 10 zł.

Każdy nowy kibic, który założy profil, wejdzie na stadion za symboliczną złotówkę!

Zakupu biletów można dokonać we wszystkich punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się w zakładce "Bilety i karnety" na stronie gdyńskiego klubu oraz przez internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl.

Możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem każdego meczu.
 
piwPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia