TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

08.11.2014

Pomeczowa konferencja: Zdobyliśmy bardzo cenne punkty.

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Zdobyliśmy bardzo cenne punkty. Myślę, że mecz był niezły. Wykorzystaliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie. Mecz nam się ułożył dobrze. Zagraliśmy przede wszystkim mądrze taktycznie, wiedzieliśmy co nas czeka. Wiedzieliśmy, że zespół Olimpii ma swoją passę, ma bardzo dobrych zawodników i dzisiaj się nam udało.

 

Mieliśmy bardzo dużo szczęścia, bo przy stanie 0:0 Aleksander miał bardzo dobrą sytuację. Uważam, że stworzyliśmy niezłe widowisko, było dużo sytuacji podbramkowych, a my swoje wykorzystaliśmy bardzo szybko. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

 

 

Dariusz Kubicki (Olimpia):

 

- Zacznę od gratulacji dla trenera Arki i jego zawodników, bo rozegrali dobre zawody, aczkolwiek my im w tym bardzo pomogliśmy. W pierwszej połowie bramki wpadły po katastrofalnych błędach, które na tym poziomie tym zawodnikom nie powinny się zdarzyć. To nie był nasz dzień. Było tam kilka sytuacji, w których mogliśmy załapać się na jedna bramkę, żeby zaprowadzić trochę niepokoju w szeregi gości, ale to nie był nasz dzień.

 

Zarówno ja jak i moi zawodnicy przepraszamy kibiców za taki wynik, szczególnie w pierwszej połowie, bo w drugiej mocno pracowaliśmy, żeby chociaż tego honorowego gola zdobyć. Dziś nam jednak niewiele wychodziło, dlatego przepraszamy i postaramy się w następnym meczu zaprezentować się zdecydowanie lepiej, a przede wszystkim skuteczniej.

 

 

notował: Arkadiusz Skubek 

 

Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest  firma RISTRETTO COFFEE:
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ristretto_13f020d8629af83118576869c1c18bb4.jpg

  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia