TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.10.2014

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Udany debiut w roli trenera rezerw zaliczył Robert Wilczyński, który krótko skomentował wygrany mecz z Bałtykiem Koszalin. Podkreślił dobrą postawę młodych zawodników i wyraził nadzieję, że będą oni wchodzić stopniowo do pierwszego zespołu.

 

- Cieszę się ze zwycięstwa. Jest to na pewno dla mnie bardzo udany debiut. Będę się starał kontynuować dobrą pracę trenera Witta i obyśmy na tym miejscu w tabeli pozostali jak najdłużej.

 

Patryk Regulski wrócił po długiej kontuzji do grania i zadebiutował dziś w dobry sposób. Bardzo dobry był też debiut Mateusza Węsierskiego, który jest bardzo młodym zawodnikiem, ma 16 lat. Liczę, że Arka będzie miała z niego pociechę. Przykładem ich możliwości była właśnie ostatnia, bardzo dobrze rozegrana akcja i gol na 2:0.

 

Zachowujemy „chłodne głowy", dalej spokojnie pracujemy. Oby jak najwięcej tych zawodników grało w pierwszej drużynie i niech osiąga ona jak najlepsze wyniki.

 

kk 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia