TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.10.2014

3 liga: Rezerwy podejmują Bałtyk Koszalin. Robert Wilczyński wraca na ławkę.

W 10 kolejce 3 ligi rezerwy Arki podejmą na własnym boisku Bałtyk Koszalin. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę (12.10) o godz. 11.00 na Narodowym Stadionie Rugby. Będzie to pierwszy mecz Arki II pod wodzą nowego  szkoleniowca.

 

W tym tygodniu nastąpiły zmiany w pionie szkoleniowym naszego klubu, które nie ominęły także II zespołu. Dotychczasowy trener rezerw Grzegorz Witt został włączony do sztabu I drużyny, a jego dotychczasowe obowiązki przejął Robert Wilczyński.

 

 

Popularny „Wilczek” prowadził już nasze rezerwy w 3 lidze w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. Następnie został asystentem Pawła Sikory, a w obecnym sezonie pracował z juniorami starszymi i ostatnio wspomagał Grzegorza Nicińskiego, gdy ten przejął obowiązki zwolnionego Dariusza Dźwigały.

 

Pierwszym testem dla „nowego-starego” trenera będzie spotkanie z Bałtykiem Koszalin. Najbliższy rywal w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Po 9 kolejkach ma na koncie 10 pkt. i zajmuje dopiero 12 miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce Bałtyk przegrał na wyjeździe z Cartusią Kartuzy 0:1.

 

Z kolei nasze rezerwy utrzymują w ostatnich tygodniach wysoką formę, czego dowodem jest zdobytych 10 pkt. w ostatnich 4 meczach. Z zeszłą sobotę Arka II zasłużenie pokonała lidera KS Chwaszczyno 3:0. Dobre występy i regularne punktowanie (17 pkt.) znajdują przełożenie na zajmowane wysokie 4 miejsce w tabeli.

 

W niedzielę trener Wilczyński będzie miał do swojej dyspozycji głównie młodych zawodników, gdyż I drużyna tego samego dnia rozegra mecz wyjazdowy w Bytowie. Jego zespół mogą wzmocnić zawodnicy, których trenerzy Niciński i Witt nie włączą do „18-stki” na spotkanie z Bytovią.

 

Wstęp na mecz jest wolny. Zapraszamy więc kibiców do przyjścia na stadion w niedzielne przedpołudnie i wsparcia naszych piłkarzy. Przypominamy jednocześnie o konieczności pobrania darmowych wejściówek w kasie od ul. Kazimierza Górskiego.

 

kk 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia