TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.08.2014

100 lat trenerze!

Dziś 33 urodziny obchodzi koordynator bramkarzy pionu młodzieżowego Michał Chamera.

 


Urodzony 28 sierpnia 1981 roku w Gdyni szkoleniowiec jako zawodnik rozegrał około 250 meczów na pozycji bramkarza na poziomie Ekstraklasy, I, II i III ligi. Występował m.in. w: Arce Gdynia, Polonii Warszawa, Piaście Gliwice, Braband IFK (Dania), Chojniczance Chojnice, Gryfie Wejherowo, Olimpii Elbląg, Bałtyku Gdynia.

W Arce jako zawodnik pojawił się w 2004 roku. Rozegrał komplet gier z tytułem niezastąpionego w sezonie 2004/2005. Był współautorem awansu do I ligi w 2005 roku. debiutował 31.08.2004 roku w meczu z Widzewem. Ogółem zagrał w 51 meczach.

 

Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku - od 2008 roku pracuje jako asystent w Pracowni Piłki Nożnej na AWFiS w Gdańsku. Ukończył podyplomowe studia z zakresu marketingu sportowego i psychologii sportu. Trener z licencją UEFA A, Uczestnik Kursu UEFA A Goalkeeper Coach.


Jest członkiem komisji technicznej wydziału szkolenia w Pomorskim ZPN. Zajmuje się szkoleniem bramkarzy w kadrach wojewódzkich oraz w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gdańsku. Prelegent i organizator szkoleń z zakresu piłki nożnej. Wykładowca na kursach trenersko-instruktorskich. Współautor kilku publikacji naukowych.
 

100 lat trenerze i wielu sukcesów zawodowych!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia