TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.08.2014

Trener Grzegorz Witt po wygranej rezerw.

Trener Witt po informacji o układzie tabeli tonował nastroje i nie ukrywał , że mimo wygranej nie zabrakło momentów dekoncentacji: 

 

Byliśmy lepszym zespołem, mecz mieliśmy pod kontrolą natomiast przez brak koncentracji musieliśmy do końca walczyć o zwycięstwo. Niektórym naszym akcjom brakowało płynności.  Boisko było bardzo nierówne, dlatego nie mogliśmy  momentami zagrać tego co wcześniej próbowaliśmy w czasie treningów .

 

Cieszy mnie  jednak to, że w trzecim kolejnym meczu punktujemy.  Teraz przed nami kolejne spotkanie w Gdyni z Drawą i na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, ale postaramy się kontynuować naszą passę. 

 

Jeśli chodzi o zawodników z pierwszej drużyny , to warto podkreślić, że Ci którzy zaprezentowali się po okresie rehabilitacji otrzymali dziś nagrodę za swoją pracę i walkę o powrót na boisko w postaci bramek.  W przypadku Marcusa i Michała powinny ich  one zdopingować do dalszej pracy.  Wkrótce powinni zwiększyć  rywalizację w pierwszym zespole. Także w przypadku Jacka Kusiaka widać  potencjał, który może przydać się Arce.

 

rozmawiał: tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia