TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.08.2014

Łukowicz - Service II wciąż z Arką.

Kolejną firmą, która  będzie nasz Klub wspierała dalej w sezonie 2014/2015, jest  firma ŁUKOWICZ-SERVICE II.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo_l1_l2_881cec5cdcf8d34d54a26deee139b20b.jpg
 
Firma Łukowicz-Service II działa na rynku od 2003 roku. Firma rozpoczęła działalność od usług cleanerskich dla branży stoczniowej. Od początku głównym partnerem była Gdańska Stocznia Remontowa S.A. im. J. Piłsudskiego. Od początku działalności firma nastawiona była na rozwój stale inwestując w sprzęt, zwiększając zatrudnienie, wdrażając nowe technologie i poszerzając zakres usług. Wysoka jakość usług, terminowość oraz wszechstronność i elastyczność w działaniu sprawiły, że firma stała się partnerem strategicznym Grupy Remontowej.
 
Od 2006 roku, drugim ważnym filarem działalności stał się dział rusztowań. Montaż rusztowań stanowił początkowo uzupełnienie działalności czyszczeniowej, lecz w krótkim czasie stał się samodzielnym działem świadczącym usługi dla wielu firm działających w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, budownictwie przemysłowym i komunalnym.
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia