TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

03.08.2014

Trenerzy po meczu w Ząbkach: Punkt zdobyty.

Obaj trenerzy debiutowali w swoich zespołach w meczu ligowym. Wynik remisowy uznali za sprawiedliwy.

 

 

Dariusz Dźwigała (Arka):

 

Tutaj rzadko drużyny przeciwne zdobywają punkty. Myślę, że z mojej perspektywy było to niezłe spotkanie, niezłe tempo. Były fragmenty gdzie my prowadziliśmy grę, były fragmenty gdzie Dolcan prowadził grę. Myślę, że wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Na pewno zagraliśmy troszeczkę słabsze spotkanie jeżeli chodzi o prowadzenie gry - było dużo złych decyzji, za dużo prostych, własnych strat. Wystarczy pracować, ale tak jak podkreśliłem na początku: cieszy punkt na trudnym boisku, na trudnym terenie z bardzo dobrym zespołem bo to nie przypadek, że Dolcan w poprzednim sezonie walczył praktycznie do końca o awans do Ekstraklasy.

 

Marcin Sasal (Dolcan):

 

Czasami się mówi, że jak jest remis, to jest tak, że oba zespoły straciły dwa punkty. Ja myślę, że w tych warunkach i poziom meczu i inauguracja.. to jednak zyskaliśmy po punkcie, który może okazać się, że będzie znaczący na koniec. My założyliśmy sobie, przede wszystkim popracować solidnie w obronie. Chcemy być solidnym zespołem. Myślę, że to nam się udało bo zbyt wielu sytuacji nie sprokurowaliśmy przeciwnikowi. Czekaliśmy na swoje sytuacje, które były i w pierwszej połowie i w drugiej. I tutaj nie ma czego żałować - myślę, że inaugurację mamy za sobą i że to wszyscy zawodnicy czekali z pewnością niepewnością jak jesteśmy przygotowani. Uważam, że wszystko jest dobrze i trzeba myśleć o następnej kolejce.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia