TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.07.2014

Radiologica Net dalej wspiera Arkę!

Jesienią 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Radiologica Net. Miło nam poinformować, że także w tym sezonie będzie ona kontynuowana. 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo_radiologica_f40168555bbdd584f3e3b62222201f3f.jpg

 

Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net Rumia, to wysokiej klasy aparat rezonansu magnetycznego o natężeniu 1,5 Tesli oraz spiralny wielorzędowy tomograf komputerowy. Ponadto firma oferuje szereg usług w zakresie przychodni wielospecjalistycznej wraz z najwyższej kalsy specjalistami.

 

Doświadczony zespół lekarzy i techników specjalizujących się w badaniach rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości diagnostycznych aparatów do postawienia prawidłowej diagnozy, nawet w skomplikowanych przypadkach chorobowych. Wysokopolowy aparat rezonansu magnetycznego i wielorzędowy tomograf komputerowy firmy Siemens to możliwie krótki czas badania z gwarancją jego wysokiej jakości.

 

W lipcu 2013 roku działalność została poszerzona o poradnie: chirurgiczną, neurologiczną, otolaryngologiczną oraz alergologiczną. Poradnie działają w ramach refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Nasi zawodnicy będą dalej mogli liczyć m.in. na błyskawiczną, najwyższej jakości diagnostykę pourazową.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia