TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

08.07.2014

Pomysł na Greków.

Jeśli jest się w przededniu meczu z Panathinaikosem, to nawet jeśli ma mieć on charakter towarzyski, trzeba mieć pomysł na powstrzymanie i próbę nawiązania równorzędnej walki z najbardziej utytułowaną grecką drużyną. Dlatego dziś Dariusz Dźwigała postanowił przećwiczyć ze swoimi podopiecznymi elementy, które mogą być największymi atutami Arki w starciu z ateńczykami.

 

Po solidnej rozgrzewce, która konieczna jest nawet w tak iście tropikalnych warunkach, jakie dziś panowały nad Bałtykiem, trener Dźwigała przez blisko pół godziny tłumaczył zawodnikom poustawianym na całym boisku, jakiej gry się po nich spodziewa i jakie zagrania powinny być sposobem na Panathinaikos. Jeśli "Arkowcy" wezmą sobie mocno do serca wskazówki od swojego szkoleniowca, jutro powinniśmy widzieć sporo gry na jeden kontakt i urozmaiconych form ataku.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5207_4a6ad1d711607f80d201a62a8fdabfea.jpg

 

Kolejne pół godziny żółto-niebiescy spędzili na ćwiczeniu stałych fragmentów gry. W spotkaniach z tak klasowym rywalem najsilniejszą bronią gdynian mogą być pomysłowo i dokładnie rozegrane rzuty wolne i rożne, więc nie można się dziwić dużej uwadze poświęconej właśnie na te elementy.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5188_e942306bbe1890f125bbca68eefadb72.jpg

 

Na treningach żółto-niebieskich nie zmienia się jedno – lista piłkarzy trenujących indywidualnie za linią boczną boiska. Nadal pozostają nimi Marcus da Silva i Michał Szubert. Regularnej rotacji ulega natomiast kadra ćwiczących w normalnym trybie. Dziś do tej grupy dołączył Paweł Abbott – napastnik, który w ostatnich latach związany był z Zawiszą Bydgoszcz i w wydatny sposób przyczynił się przed rokiem do awansu tej drużyny do Ekstraklasy. My nie mielibyśmy nic przeciwko temu, aby podobną rolę Abbott odegrał w Arce w nadchodzącym sezonie.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5193_5681f304dc12eee6fc4202ac48efd947.jpg

 

Obok Abbotta pełnoprawnym piłkarzem Arki mógł się poczuć Łukasz Skowron, którego umiejętności nie od dziś zna Dariusz Dźwigała, a które teraz będzie chciał zademonstrować w naszym klubie. Jak już informowaliśmy, Skowron związał się z Arką rocznym kontraktem. Aby jednak móc strzec dostępu do naszej bramki, były golkiper Jagiellonii Białystok będzie musiał wygrać rywalizację z Jakubem Miszczukiem, który także podpisał nową umowę z Arką. Pozostaje sobie życzyć, aby rywalizacja na tej pozycji pozytywnie wpływała na formę naszych bramkarzy.  

 

 

SPONSOREM MECZU JEST TOYOTA ANRO TRADE

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/anrotrade_logo_dark_dopisek_8d9ffca062a47bfb0bee4d799b0be592.jpg

 

 

 

 PARTNER WYDARZENIA

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdynia_sport2_7cc5043335b532de00d535471fad42b6.jpg

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia