TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.06.2014

Łukasz Kowalski ponownie na pokładzie Arki!

W dniu dzisiejszym umowę z Arką podpisał Łukasz Kowalski. Urodzony 1 grudnia 1980 roku prawy obrońca zawarł umowę od 1 lipca 2014 do 30 czerwca 2015  z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

 

Popularny "Kowal"  wraca do Arki niemal równo po 4 latach. Odchodził bowiem z Klubu w czerwcu 2010 roku. W Arce do tej pory rozegrał 260 spotkań zdobywając 17 bramek. Po odejściu z Arki grał  kolejno w Bałtyku Gdynia (2 liga), w Termalice, a ostatnie 2 sezony ukoronowane awansem do 1 ligi w Bytovii (54 mecze 4 bramki).

 

 Tuż po podpisaniu kontraktu Łukasz powiedział, że powrót do Arki jest jak powrót do domu. 

 

"Cieszę się, że wracam do Gdyni i będę mógł ponownie założyć koszulkę Arki. Grałem na nowym stadionie w barwach Termaliki, ale zagrać w Arce to będzie dla mnie znowu spore przeżycie. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w nowym sezonie. Co do indywidualnych osiagnięć, chcę dojść do 300 występów w Arce, a potem to już tylko moment, aby minąć "Ulego" - (422 spotkania - red. ) zakończył  z uśmiechem Łukasz.

 

Witamy ponownie na pokładzie i życzymy powodzenia!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia