TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.06.2014

Szkółka Piłkarska Arka Gdynia zaprasza. W czwartek goście specjalni!

Niedawno rozpoczęła działalność  Szkółka Piłkarska Arka Gdynia Chylonia. Cały czas prowadzonyjest  nabór młodych zawodników z roczników 2004-2009. Dodatkowo na czwartkowym treningu na zawodników czeka wielka niespodzianka!

 

Będzie nią obecność na zajęciach piłkarzy z klubów Ekstraklasy! Najwyższa klasa rozgrywkowa zakończyła już rozgrywki i piłkarze udali się na urlopy. Niektórzy spędzają je w Gdyni i odwiedzą Szkółkę Piłkarską Arka Gdynia Chylonia na treningu.

 

- W najbliższy czwartek na treningu pojawią się Bartosz Ława z Pogoni Szczecin oraz Przemysław Trytko z Korony Kielce. Obaj w przeszłości reprezentowali barwy Arki Gdynia – mówi trener Grzegorz Niciński.

 

 Tym bardziej zapraszamy wszystkie chętne dzieci na treningi Szkółki.

 

W treningu uczestniczył będzie także Rafał Murawski, aktualnie piłkarz Pogoni Szczecin, reprezentant Polski.

 

To właśnie Fundacja Rafał Murawskiego „Nigdy Nie Zostaniesz Sam” jest autorem projektu „Arka na Twojej Dzielnicy”.

 

Trening z piłkarzami odbędzie się w czwartek o godzinie 17.00. Przypominamy jednocześnie, że Szkółka Piłkarska Arka Gdynia Chylonia trenuje we wtorki i czwartki (godz.17.00), a także w niedziele o godzinie 13.00. Wszystkie informacje na stronie internetowej www.agchylonia.pl 

 

Zapraszamy!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia