TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

18.05.2014

Piłkarze po meczu: Potrzebny jest chyba cud...

Tomasz Chałas (Kolejarz):

 

- Cieszą trzy punkty, które są bardzo ważne w walce o utrzymanie. Tym większa jest ta radość, bo Arka dwukrotnie doprowadzała do wyrównania, a mimo to z tak mocnym zespołem zdobyliśmy trzy punkty.

 

W poprzednich meczach nie miałem szczęścia – było dużo sytuacji, nie było bramek. Mam nadzieję, że od tego meczu będzie inaczej. Złe warunki do gry nam służą, zawsze w nich zdobywamy trzy punkty. Życzę jednak sobie, aby w dwa razy lepszych warunkach także były trzy punkty, a wtedy utrzymamy w Stróżach pierwszą ligę.

 

Paweł Oleksy (Arka):

 

- Musieliśmy dzisiaj wygrać ten mecz, a mimo strzelenia dwóch goli jednak przegrywamy. Jesteśmy bardzo niepocieszeni, bo wiemy, że to może pogrzebać nasze szanse na awans. Wiadomo, będziemy jeszcze walczyć, ale zakopaliśmy się bardzo głęboko tym meczem.

 

Nawet jakbyśmy zremisowali ten mecz, to dużo by to nam nie dało. Górnik swój mecz wygrał i ta strata jest już bardzo duża i chyba tylko jakiś cud musiałby się zdarzyć, żebyśmy jeszcze awansowali.

 

Murawa była taka sama dla obu stron. Sami sobie zgotowaliśmy ten los, że przyjeżdżając tutaj walczymy o wszystko i niestety nie udało się.

 

 

Orange Sport / Skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia