TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.04.2014

Niesamowity tydzień w życiu młodego piłkarza Arki.

Niedawno zadebiutował w pierwszym zespole Arki, mimo że nie skończył jeszcze 18 lat. W weekend strzelił bramkę dla rezerw gdyńskiego klubu, a na początku tygodnia podpisał swój pierwszy zawodowy kontrakt. Maciej Koziara przeżył najbardziej niesamowity tydzień, odkąd trenuje piłkę.

O Koziarze mówi się, że to jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Arce. Nastolatek już zimą był pod obserwacją trenera Pawła Sikory. Grał w sparingach, choć do tej pory występował wyłącznie w drużynach juniorskich. Nie miał nawet styczności z III-ligowymi rezerwami Arki.
 
Na początku kwietnia Koziara został zgłoszony do rozgrywek I ligi, a we wtorek 8 kwietnia zaliczył debiut w pierwszej drużynie. I to od razu w ważnym meczu, bo w półfinale Pucharu Polski. Z Zagłębiem pojawił się na boisku w 51. minucie i trema go nie zjadła. Spisał się lepiej niż poprawnie.
 
W weekend Koziara zadebiutował także w III lidze. Rezerwy Arki wygrały 3:1, a niespełna 18-letni piłkarz w 36. minucie zdobył bramkę.

Na początku tego tygodnia napastnik podpisał z Arką swój pierwszy zawodowy kontrakt, który obowiązywać będzie przez trzy lata (do 30 czerwca 2017 roku). Koziara jest wychowankiem gdyńskiego klubu. Jest także powoływany na konsultacje kadry U-18. 2 sierpnia skończy 18 lat.
 
Piotr WiśniewskiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia