TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.03.2014

Liga typera: Wznawiamy rozgrywki!

Po rozegraniu wszystkich spotkań ligowych mogliśmy podsumować także klasyfikację naszej Ligi Typera. Po 17 spotkaniach rundy jesiennej najlepszy w tej rundzie okazał się uczestnik o nicku "TPAG". Zgromadził 121 pkt. i o 6 wyprzedził "Pietię" , a aż o 11 "sarina". Na 4 i 5 miejscu, a więc uprawniającym do nagrody po rundzie jesiennej znaleźli się: "tadek" i "MarcinArka" (obaj po 109 pkt.). 

 

Co najmniej 100 punktów zdobyło jesienią 21 uczestników naszej zabawy.

 

NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzili najwięcej punktów po zakończeniu rundy jesiennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę wiosenną sezonu 2013/2014.
 
Osoby te prosimy  o przesłanie swoich danych i tel. kontaktowych na adres:  ssa@arka.gdynia.pl w celu ustalenia terminu i miejsca odbioru wygranych w temacie wpisując LIGA TYPERA.
 
Wydanie karnetów nastąpi zgodnie z harmonogramem sprzedaży na rundę wiosenną.

 

Mecze dodatkowej kolejki z rundy rewanżowej zaliczyliśmy do rundy wiosennej. 

 

Tu prowadzi na razie 4 uczestników mających po 13 pkt. Lider jesieni zdobył w tej kolejce tylko 4 pkt., ale utrzymał mimo tego prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Wiosną zapowiada się więc pasjonująca walka o zwycięstwo także w naszej lidze. 

 

Można przed wiosną do nas dołączyć! Wystarczy się zarejestrować TUTAJ. Na razie sklasyfikowano ponad 400 uczestników!

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2014/2015.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0006_3d76a6f673b6e1d072e47c70d14aa4b4.jpg
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2014/2015.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia