TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.02.2014

Intensywne granie juniorów starszych.

Nie oszczędzają szkoleniowcy naszych juniorów starszych . Część z nich miała możliwość gry w sparingach pierwszego zespołu. Pozostali podopieczni Jacka Dziubińskiego i Arkadiusza Gaffki także rozgrywają sparingi, które mają ich przygotować jak najlepiej do rozgrywek rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów Staszych.

 

Dziś nasi juniorzy zmierzyli się z bardzo wartościowym rywalem. Zmierzyli się z liderem CLJ Grupy A Polonią Warszawa.

 

Sparing juniorzy starsi:

 

Arka Gdynia JS - Polonia Warszawa JS 1:3 (1:2)
 

Bramki: Bach 33' (karny) - 10', 15', 53'

 
Arka JS: Kotkowski (46' Piotrowski) - Nowakowski, Szur, Lioswski (66' Skrzypczak 97), Borski - Białek (46' Sz. Gałecki), Regulski - Kupczyk (54' Izdebski), Bach, Bartlewski (46' D. Tomczak) - Koziara (50' Patok)

 

Zespół Polonii postawił wysokie wymagania grając piłkę bardzo konsekwentną i wyrachowaną taktycznie.  Nasi zawodnicy starali sie prowadzić grę jednak popełniali proste błędy indywidualne w defensywie co kończyło się stratą goli.

 

W sytuacjach, które stwarzali  sobie "Arkowcy" niestety razili nieskutecznością.

 

Jak ocenił po meczu trener Arkadiusz Gaffka mecz ten pokazał w jakim miejscu są na tym etapie przygotowań nasi zawodnicy:


"Sparing pokazał  generalnie, że idziemy w dobrym kierunku,  ale także wykazał ile pracy jest jeszcze przed nami. Dostaliśmy dobrą lekcję i uważam, że  z porażek wyciaga się najwięcej materiału do analiz. Będziemy mieli o czym myśleć i co poprawiać"

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia