17.02.2014

Wygrana w derbowym sparingu juniorów młodszych.

W kolejnym sparingu juniorzy młodsi rozegrali mecz kontrolny z juniorami młodszymi Lechii Gdańsk wygrywając 2:1.

Sparing juniorzy młodsi:

Arka Gdynia JM - Lechia Gdańsk JM   2:1 (2:0)

Bramki: Majdowski - test. 14', Hebel 18'- 54' (karny)

Arka JM: Moczadło (40' Kucharski), Majewski (60' Antończak), Skrzypczak, Niciński, Gabor, Eggert, Majdowski - test. (70' Żelezik), Malanowski (70' Majewski), Hebel, Kłosowski - test. (65' Izdebski), Węsierski

W pierwszej połowie podopieczni Krzysztofa Janczaka  mieli przewagę, zdobywając szybko dwie bramki. W drugiej połowie gra się wyrównała, a goście zdobyli bramkę kontaktową po błędzie i faulu w polu karnym. Arkowcy mieli w II połowie dwie dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku, ale zabrakło skuteczności.