TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

26.11.2013

Ostatni mecz roku w Gdyni: Gramy o spokojniejszą zimę!

Jutro w Gdyni finał rundy jesiennej. Wszystkie zespoły rozegrały już po 18 spotkań i czekają na rozstrzygnięcie spotkania Arki z Termalicą.

 

Dla obu drużyn wynik spotkania będzie niezwykle istotny. Arka po potknięciu ze Stomilem i utracie 2 punktów nie ma już szans na awans w tabeli, jednak zdobycie 3 punktów sprawi, iż do premiowanej lokaty traciłaby 1 punkt.

 

Nie tak dawno, parę tygodni temu było to zaledwie w sferze marzeń, ale dobra passa sprawiła, że żółto-niebiescy doskoczyli do czołówki i mają szansę się w niej usadowić z dobrym bilansem wyjściowym przed spotkaniami wiosennymi.

 

Termalica po perturbacjach i rozczarowaniach, jakich także zaznała w tej rundzie oraz dwukrotnej zmianie trenera w ostatniej kolejce wygrała, opuściła strefę spadkową i ma ochotę na… dołączenie do Miedzi Legnica, która z kolei po początkowych niepowodzeniach odrobiła straty i zajmuje miejsce w środkowej strefie tabeli.

 

Jest, więc, o co walczyć. Zachęcamy tym bardziej Kibiców do jak najliczniejszego stawienia się na trybunach w liczbie, co najmniej 5 tysięcy osób.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8308_kopia_f1833b60968a1cef3e124432ec5740ad.jpg

 

 

To pomoże „Arkowcom” i sprawi, że na spotkanie w marcu 2014 w Pucharze Polski z Miedzią bilety będą tańsze o 5 złotych.

 

Arka w tym sezonie przełamuje negatywne bilanse spotkań z rywalami i liczymy, że podobnie będzie po meczu środowym. Do tej pory na 4 spotkania Arka wygrała, bowiem tylko raz, u siebie 1:0. W pozostałych spotkaniach górą była Termalica.  Jesienią 2011 w Niecieczy 2:1, a w ub. sezonie  2:3 na wyjeździe i 0:1 w Gdyni.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8356_kopia_197ebac07365381d75d8f24f861467dd.jpg

 

 

 

Żółto-niebiescy spokojnie przygotowują się do tego spotkania. Wczoraj analizowali spotkanie ze Stomilem i zaliczyli zajęcia na siłowni. Dzisiaj  po analizie jutrzejszego rywala stawili się na hali LA, gdzie odbyły się ostatnie zajęcia przed jutrzejszym spotkaniem.

 

Zapraszamy na godzinę 18.00.

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia