TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.11.2013

Piłkarze po meczu: Zrobiła się z nas fajna drużyna!

Michał Rzuchowski:

 

- To był ciężki mecz. Towarzyszyły mu trudne warunki atmosferyczne i fatalne boisko – to nie pozwalało na normalną grę w piłkę. Najważniejsze było wywieźć stąd korzystny wynik i to nam się udało. Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty mimo pechowo straconej bramki w pierwszej połowie. Jesteśmy przeszczęśliwi z tego wyniku i teraz nie pozostaje nam nic innego, jak pójść za ciosem!

 

Tomasz Jarzębowski:

 

- Fajna się drużyna z nas zrobiła. Po pechowo straconej bramce podnieśliśmy się, choć nie wolno zapomnieć, że Olimpia miała sytuację na 2:0 i nie wiadomo, jakby ten mecz wyglądał, gdyby to strzeliła. W drugiej połowie jednak udało się podnieść, odwrócić losy spotkania i na tak ciężkim boisku strzelić trzy bramki.

 

Piotr Tomasik:

 

- Dziś wiatr nie był sprzymierzeńcem obu drużyn. W pierwszej połowie grało nam się dlatego dość ciężko. Do tego fatalne, ciężkie boisko. Odbije się nam pewnie to w przyszłym tygodniu. Wierzę jednak w naszych specjalistów, że nas dobrze przygotują. Cieszymy sie z wygranej. W Grudziądzu bardzo się ciężko gra. Oni mieli złą passę, chcieli się odkuć. Cieszę się ze zwycięstwa, cieszę się z bramki. Chcę ją zadedykować mojej dziewczynie.

 

Sebastian Górski, Skubi, Orange Sport
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia