TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.09.2013

Wygrywając z liderem, udowodnimy, że ostatnie mecze były tylko zadyszką.

Pierwsze tygodnie pobytu w Arce Adrian Budka nie może zaliczyć do udanych. Wrześniowa kampania meczowa żółto-niebieskich to pasmo niepowodzeń. Doświadczony pomocnik głęboko wierzy w szybkie odrodzenie gdynian. W czwartek o godz. 20 Arka gra na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.
 

- W każdej drużynie już tak bywa, że po dobrych meczach zespół wpada w dołek. Nie możemy jednak skupiać się na tym, co złe. Mobilizujemy się wzajemnie i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Wówczas łatwiej będzie nam wydostać się z tego dołka. Najlepiej, żeby udało się to już w Bełchatowie - mówi Budka w rozmowie z trojmiasto.sport.pl.

Piłkarze Arki jak jeden mąż uważają, że lider tabeli to idealny rywal na przełamanie.

 

 - Wcześniejsze mecze pokazały, jak dobrą drużyną jest GKS. Jedziemy tam pełni wiary. Musimy być pewni swoich umiejętności - zaznacza pomocnik.

Żółto-niebiescy na pełnych obrotach trenują dopiero od wtorku. Część drużyny musiała dojść do siebie po zatruciu pokarmowym, które zdziesiątkowało zespół przed meczem z Górnikiem Łęczna.

- Nie będzie to naszym argumentem w przypadku, odpukać w niemalowane, niepowodzenia. O tym przykrym zdarzeniu już zapomnieliśmy. Było, minęło. Nie warto już dłużej zaprzątać sobie tym głowy. W Bełchatowie musimy dać z siebie 100 proc. Nie mówię tylko w swoim imieniu, ale całej drużyny. Musimy na nowo uwierzyć, że potrafimy wygrywać - stwierdza Budka.

- Im szybciej się otrząśniemy, tym lepiej. Dobry wynik na pewno nas podbuduje. Wygrywając z liderem udowodnimy, że ostatnie słabsze mecze to był tylko moment zadyszki. Po tym poznaje się prawdziwy charakter drużyny. Jak szybko potrafi dojść do siebie po chwili słabośc
i - dodaje były piłkarz Pogoni Szczecin, który ze swojej formy też nie może być zadowolony. Jego największego atutu, czyli przebojowości na skrzydle, na razie nie widać.

- Nie mi to oceniać. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, zrobię wszystko, by grać jak najlepiej - kończy Budka.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia