TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.09.2013

Piłkarz meczu: Michał Szromnik najlepszy z Miedzią.

Przypominamy, że podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".
 
W ub. sezonie jesienią wygrał Marcus da Silva, na wiosnę najlepszy był Marcin Radzewicz.
 
Nowy sezon Arka w Gdyni rozpoczęła od wygranej z GKS-em Tychy 3:0. Najlepszy zdaniem kibiców w tym meczu był Marcus i on został pierwszym liderem naszej kalsyfikacji.
 
W drugim meczu w Gdyni, Arka wygrała w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów po dogrywce 3:2. Kibice oddający głosy w naszej sondzie ponownie postawili na Marcusa.
 
Kolejne spotkanie z Flotą wygrane 3:0 to ponowny popis naszych najskuteczniejszych zawodników. Kibice docenili 2 bramki Arkadiusza Aleksandra, kolejne trafienie Marcusa.
 
Po udanym wyjazdowym meczu w Nowym Sączu, kibice w Gdyni musieli przełknąć gorycz porażki w postaci niespodziewanej porażki z Okocimskim Brzesko. Honorową bramkę dla Arki zdobył Arkadiusz Aleksander. Tym samym "Alek" po raz drugi z rzędu wygrał głosowanie kibiców.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3805_kopia_3d9bc07c066ae16bf2e0acc7c87cb4a5.jpg
 
W meczu z Miedzią osłabiona od 53 min. po czerwonej kartce dla Michała Szuberta Arka zagrała"na zero" z tyłu, a duża w tym zasługa Michała Szromnika w bramce. Kilka razy efektownymi paradami zatrzymywał groźne strzały gości. Wygrał z ogromną przewagą oddawanych głosów.  Kibice pozytywnie ocenili także występ Adriana Budki. O kolejnych lokatach decydowały pojedyńcze glosy. Ostatecznie do piątki "nie załapał się" Arkadiusz Aleksander, który otrzymał 13 głosów. Pierwsze punkty zdobył Dawid Kubowicz.
 

Klasyfikacja meczu z Miedzią:

 

1. Michał Szromnik 64% (217 głosów) - 5 pkt

2. Adrian Budka 13% (23) - 4 pkt

3. Marcus da Silva  4% (15)- 3 pkt

4.5. Krzysztof Sobieraj,  Dawid Kubowicz po 4% (po 14) - 1,5 pkt

 

Łącznie na wszystkich oddano 339 głosów.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3689_kopia_700b45a19c41493bad1df2fd6dafda4c.jpg

 

Klasyfikacja po 5 meczach w Gdyni.

 

1. Marcus da Silva  - 19 pkt

2. Arkadiusz Aleksander, Michał Szromnik - po 13 pkt

3. Radosław Pruchnik  - 10 pkt

4. Krzysztof Sobieraj - 4,5 pkt 

5. Michał Szubert, Adrian Budka - po 4 pkt

6. Tomasz Jarzębowski, Piotr Tomasik - po 2 pkt

7. Dawid Kubowicz - 1,5 pkt

8. Michał Rzuchowski, Glauber - po 1 pkt


Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia