TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.09.2013

Wspiera Arkę od lat - sponsor strategiczny Polnord SA!

W ostatnim czasie sukcesywnie informowaliśmy i opisywaliśmy nowych oraz wieloletnich sponsorów, którzy podjęli się wspierania Arki w sezonie 2013/2014. Teraz przyszedł czas żeby przedstawić sponsorów, którzy niezmiennie, od lat stanowią filar finansowy Arki Gdynia. Numerem jeden jest oczywiście sponsor strategiczny - Polnord SA.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/LOGOPOLNORD_kolor_2013_24d21ba36bc4fb3fb61f0fd56335cbc9.jpg
 
W zarządzie firmy Polnord SA od wielu lat zasiada pan Piotr Wesołowski, który przewodniczy również Radzie Nadzorczej Arki Gdynia Sportowej Spółki Akcyjnej
 
Misją firmy jest szybkie, elastyczne dostosowywanie się do wymagań rynku, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości na każdym etapie realizacji inwestycji. Profesjonalizm i zaangażowanie doświadczonych architektów i menedżerów oraz doskonała organizacja pracy są gwarancją zadowolenia naszych Klientów. Właściwe określanie kierunków inwestowania, a także właściwa współpraca z wieloma bankami zapewniają firmie POLNORD SA płynność finansową, co jest warunkiem terminowej realizacji projektów deweloperskich. Osobom fizycznym i prawnym daje to gwarancję, że zawarte ze spółką umowy na sprzedaż lokali zostaną w pełni zrealizowane.
 
 Spółka jest właścicielem największego spośród polskich deweloperów banku ziemi, co pozwala na powstanie blisko 1 miliona metrów kw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Wykorzystując trzydziestosześcioletnie doświadczenie w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej, POLNORD SA realizuje projekty w Warszawie (osiedla Dobry Dom i Śródmieście Wilanów przy ul. Kazachskiej oraz Królewskie Przedmieście w Alei Rzeczypospolitej na Polach Wilanowskich), Łodzi (kompleks City Park przy ul. Żeligowskiego), Gdańsku (osiedla Ostoja Myśliwska na Morenie oraz 2 Potoki przy ul. Czermińskiego/Przywidzkiej), Sopocie (Sopocka Rezydencja przy ul. Łokietka), Olsztynie (osiedle Tęczowy Las) i Szczecinie (Ku Słońcu przy ul. Kazimierskiej).

Od kilku lat POLNORD SA z powodzeniem rozwija także inwestycje w branży nieruchomości komercyjnych, prowadząc projekt Wilanów Office Park w Warszawie. Rozmach inwestycji czyni spółkę jednym z niewielu deweloperów działających w skali całego kraju. Horyzont czasowy niektórych zadań sięga aż 2015 roku.
W najbliższym czasie spółka planuje wprowadzić do sprzedaży dwa projekty w Trójmieście (inwestycje w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko przy ul. Przemyskiej oraz w Gdyni przy ul. Sopockiej), a także pod Warszawą (w Ząbkach przy ul. Powstańców).
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą POLNORD SA, jednego z największych deweloperów w Polsce!
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia