TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.09.2013

Adrian Budka z Arką na rok: Kocham piłkę.

Adrian Budka po pozytywnym wyniku badań lekarskich już dzisiaj podpisał kontrakt z Arką. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2014 roku z opcją przedłużenia na kolejny rok.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1129_3e7a97ac0b49969f5041362b5d8e5863.jpg

 

Po podpisaniu umowy rozmawialiśmy z nowym zawodnikiem Arki:

 

Do Arki mogłeś trafić już kilka lat temu. Co zadecydowało?

 

Wtedy wybrałem lepszą dla mnie ofertę i poszedłem do Widzewa. Nie żałuję, gdyż tam rozwijałem się piłkarsko. Każdy sezon to był wtedy dla mnie krok do przodu.

 

Teraz jesteś w Gdyni , gdzie świętowałeś  …awans do Ekstraklasy.

 

Po przejściu z Widzewa do Pogoni to  było dobre półtorej roku do czasu kontuzji. Potem nieco przygasłem. Mam nadzieję, że tutaj się odbuduję . Kocham grę w piłkę. Codziennie dziękuję za to, że mogę to robić, a świadomość, że mam klub tylko pozytywnie to nakręca.

 

Oferta Arki była jedyna?

 

Była najbardziej konkretna. Tu są kibice, stadion, drużyna. Zespół wydaje mi się wciąż idzie w górę i sportowo była to dla mnie najlepsza opcja. Będę chciał sprostać wyzwaniu, jakim jest Arka.

 

Jak obecna forma?

 

Miałem nieco dłuższe wakacje, ale nie leżałem... , także trenowałem. Wydaje mi się , że podołam. Chciałbym jak najszybciej wkomponować się w zespół i być jego wzmocnieniem.

 

Życzymy więc  powodzenia i udanego debiutu w żółto-niebieskich barwach!

 

tryb
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia