TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.09.2013

3 liga: Rezerwy podejmują Kotwicę Kołobrzeg.

W 6 kolejce 3 ligi Grupy Bałtyckiej druga drużyna Arki zmierzy się w Gdyni z Kotwicą Kołobrzeg. Początek spotkania w niedzielę (8.09) o godz. 17.00 na Narodowym Stadionie Rugby.

 

Najbliższy rywal zajmuje obecnie 12 miejsce w ligowej tabeli. Podobnie jak Arka II, w pięciu spotkaniach zgromadził na swoim koncie 4pkt. W ostatniej kolejce zespół z Kołobrzegu uległ na własnym boisku Drawie Drawsko Pomorskie 2:3.

 

Z kolei nasze rezerwy tydzień temu musiały uznać wyższość Pomorza Potęgowo, przegrywając nieznacznie 0:1. Jak podkreśla trener Grzegorz Witt, zespół gra bardzo młodym składem, którego średnia wieku oscyluje wokół 19 lat. Tym niemniej, zawodnicy do każdego meczu wychodzą z zamiarem osiągnięcia korzystnego wyniku. Nie inaczej będzie w najbliższym spotkaniu, gdyż rywal znajduje się jak najbardziej w zasięgu żółto-niebieskich. W tym meczu powinni pojawić się także zawodnicy z kadry pierwszego zespołu.

 

Zapraszamy wszystkich Kibiców do przyjścia w niedzielne popołudnie na Narodowy Stadion Rugby i wsparcia naszej drużyny. Przypominamy o konieczności pobrania w kasach bezpłatnych wejściówek uprawniających do wejścia na mecz. 

 

 

kkPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia