TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.08.2013

Filip Burkhardt o Arce Gdynia: Wielki szacunek do kibiców i klubu.

- Nigdy nie ukrywałem i powtarzam to w Płocku, że jestem kibicem Arki. Zagram jednak po przeciwnej barykadzie, ale taka jest piłka. Piłkarz raz gra tu, innym razem odchodzi do innego klubu. W żaden sposób nie zmienia to mojego przywiązania do Arki. To będzie szczególny mecz - mówi Filip Burkhardt, piłkarz Wisły Płock, który w przeszłości grał w Gdyni.
 
 

Piotr Wiśniewski: Gratulacje za piękną bramkę w meczu z Górnikiem Łęczna [Burkhardt trafił z ok. 60 m!]. To najładniejszy gol w twojej karierze?

Filip Burkhardt: Tak, zwłaszcza, że takie trafienie nie zdarzają się często. Czasem raz w życiu.

Z Arką Gdynia chcesz strzelić równie urodziwego gola i zaskoczyć Michała Szromnika?

- Podejrzewam, że po tej bramce Michał już będzie uczulony na takie zagrania. I nie da się tak łatwo pokonać. Ale jeśli się nadarzy okazja, to czemu nie? Gdy tylko zobaczę, że oddalił się nieco od bramki, nie będę długo się zastanawiał i uderzę podobnie jak z Górnikiem (śmiech).

 

- Myślę, że w taktyce Arki nie pojawi się opcja - plaster na Burkhardta. Domyślam się, ze Michał widział moją bramkę i będzie uczulony na pewne zagrania. Zachowa czujność, gdy tylko zbliżę się do piłki.

W sobotę po raz kolejny [w poprzednim sezonie w barwach Sandecji Nowy Sącz - przyp. red.] zagrasz przeciwko klubowi, który masz w sercu. Serce znów zabije mocniej?

- Oczywiście. Nigdy nie ukrywałem, zresztą to samo powtarzam w Płocku, że jestem kibicem Arki Gdynia. Zagram jednak po przeciwnej stronie barykady, ale taka jest piłka. W żaden sposób nie zmienia to mojego przywiązania do Arki. To będzie szczególny mecz dla mnie. Przyjedzie wielu moich znajomych z Gdyni. Dodatkowy smaczek to obecność na meczu mojej rodziny. Sprężę się podwójnie, gdyż będę chciał zagrać jeszcze lepiej.

 

więcej na trojmiasto.sport.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia