TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2013

1 liga startuje także w Orange Sport!

I liga rozpoczyna nowy sezon! W pierwszej kolejce spotkają się między innymi Stomil Olsztyn i Arka Gdynia oraz Flota Świnoujście i GKS Katowice, na transmisję obu meczów zapraszamy do Orange sport.

Jak sprawić, by I liga była jeszcze ciekawsza i by o meczach zaplecza Ekstraklasy mówiło się coraz więcej? Telewizja Orange sport od tego sezonu postanowiła poszerzyć grono ekspertów komentujących mecze.

Dziennikarze (Leszek Bartnicki, Mateusz Święcicki, Rafał Kędzior i Piotr Dumanowski) w tym sezonie będą wspomagani fachowymi opiniami plejady ekspertów.

Andrzej Iwan, były piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Polski znów będzie zaskakiwał ciekawymi spostrzeżeniami. Nie zabraknie również opinii ze strony doświadczonych szkoleniowców: Marcina Sasala, Dariusza Pasieki i Marka Chojnackiego. Do ścisłej czołówki komentatorskiej dołączył także Sławomir Wojciechowski (były piłkarz GKS Katowice i Bayernu Monachium).


Takie zestawienie komentatorów i ekspertów Orange sport gwarantuje najwyższą jakość sportowych emocji.

 

W najbliższy weekend podczas transmisji I ligi będziemy mogli usłyszeć Leszka Bartnickiego i Andrzeja Iwana.


sobota, 27 lipca, o godz. 15:15

Stomil Olsztyn - Arka Gdynianiedziela, 28 lipca, o godz. 11:45

Flota - GKS Katowice

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia