TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.07.2013

Jutro ostatni sparing. Minuta ciszy dla "Czyżyka".

Jutro nasz zespół rozegra ostatni sparing przed oficjalną prezentacją i inauguracją sezonu 2013/14 w 1 lidze (24 lipca rozegrane zostanie wyjazdowe spotkanie w ramach PP).  Rywalem Arki o godz.16.00 na bocznym boisku będzie doskonale znany wszystkim Gryf Wejherowo prowadzony przez Grzegorza Nicińskiego.

 

Przed tym spotkaniem także w Gdyni symbolicznie pożegnamy minutą ciszy byłego zawodnika i działacza naszego klubu śp. Andrzeja Czyżniewskiego.

 

Na środku boiska odegrany zostanie utwór „Cisza”, dlatego apelujemy, aby przy braku nagłośnienia na bocznym boisku uwzględnić  tę chwilę.

 

Ostatni sparing to oczywiście dla sztabu decydujące chwilę dotyczące weryfikacji składu na pierwsze spotkanie ligowe ze Stomilem w Ostródzie 27 lipca.

 

Jutro będzie do tego niejako „podwójna” okazja gdyż tak jak wcześniej pisaliśmy sparingowe mecze rozgrywają także nasze rezerwy, a jutro do południa zagrają przeciwko drugoligowej Concordii Elbląg (boisko rugby o godz. 11.00). W meczu tym zagrają m.in. pozyskany przed sezonem Brazylijczyk Glauber, testowany Tomoki Fujikawa, włączony obok Michała Marcjanika do pierwszej drużyny - Mateusz Szulc, a także Patryk Kamola, Michał Gałecki, Piotr Pietkiewicz, i Michał Rzuchowski.

 

Nasze rezerwy znają już pierwszego rywala w 1 kolejce nowego sezonu. Będzie to okazja do rewanżu za porażkę „na wodzie” z Gwardią Koszalin 1:4 z 2 kolejki.

 

Potem oczywiście o godz. 16.00 na bocznym boisku GOSiR mecz z Gryfem Wejherowo w składzie, którego powinni pojawić się m.in. Paweł Brzuzy i Marcin Dettlaff.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/zdjecie1_e3d9070eca33a4100e9b3f787b284706.jpg

 

Dziś przed ostatnim sparingiem nasz zespół zaliczył tylko jeden trening. Do południa były to zajęcia nastawione głównie na akcent strzelecki.  Po rozgrzewce w dwóch grupach (obrońcy z akcentem taktycznym, pozostali doskonalenie podań), było to najpierw oddawanie strzałów na dwie bramki. Pod koniec to stałe elemety gry z dośrodkowaniem i strzałami.

 

Do dyspozycji trenerów byli wszyscy zawodnicy oprócz kontuzjowanego Michała Szuberta, który najpierw zaliczył zabiegi, a potem truchtał wokół boiska.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia