TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.06.2013

Księża dobrze zaprezentowali Arkę!

Na obiektach Szkoły Podstawowej Nr 16 na Pustkach Cisowskich w Gdyni  odbył się 8 Parafialny Festyn Rodzinny zorganizowany przy współpracy z Radą Dzielnicy Pustki Cisowskie – Demptowo. Wśród wielu atrakcji i konkursów dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, jak co roku główną atrakcją festynu był mecz piłkarski Księża kontra „Przedstawiciele parafii po 40”.

 

W tym roku dodatkową atrakcja szczególnie dla młodzieży i kibiców Arki Gdynia, których dzielnica Pustki jest niejako stolicą kibiców tego klubu, było niespodzianka, gdzie księża wybiegli na boisko w strojach piłkarzy Arki Gdynia.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0480_4b3e2866aef189e336fc8f2cc0ffa8a0.jpg

 

 

Licznie zgromadzona publiczność przywitała piłkarzy gromkimi oklaskami. Mecz przebiegał w gorącej atmosferze. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie dzięki wspaniałemu dopingowi publiczności, księża wykazali się większym animuszem i wolą walki i pokonali przeciwników 4:2.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0610_1a2daf9d5005cc528d519d08847056bc.jpg

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej atmosfery tego spotkania, a szczególnie kibicom Arki Gdynia, którzy dopingowali księży.

 

 redakcja
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia