TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.06.2013

Nowy sezon przed nami, a wraz z nim nowi Sponsorzy!

Jeszcze niedawno podsumowywaliśmy sezon 2012/2013, a teraz myślimy już tylko o nowym sezonie i co się z tym nieodłącznie wiąże sponsorach, tych co z nami zostaną oraz tych którzy dołączą do żółto-niebieskiej rodziny!

 

Już dziś miło nam przedstawić wszystkim sympatykom klubu, nowego sponsora, firmę Unimax SA, która po raz pierwszy dołączyła do grona naszych sponsorów. Firma Unimax weszła z nami we współpracę, wspierając, obok Miasta Gdyni, naszych Juniorów Starszych podczas finałów Mistrzostw Polski oraz będzie z nami przynajmniej w trakcie pierwszej połowy sezonu 2013/2014. 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/unimax_1b1ff74230318e33547741bef08a3fb2.jpg
 
Firma Unimax SA to grupa firm z branży budowlano-inwestycyjnej funkcjonująca od roku 1990. Obecnie UNIMAX jest rozpoznawalną w całym kraju marką realizującą zarówno roboty budowlano-inwestycyjne, jak również znaczącą siecią hurtowni materiałów instalacyjnych.
 
Ponad 300-osobowa kadra inżynierów, pracowników handlowych i montażystów zapewnia wysoki poziom usług. Swoje istnienie firma rozpoczęła od działalności handlowej i podwykonawstwa robót instalacyjnych, następnie ewoluowała w kierunku realizacji robót budowlano - instalacyjnych w ramach generalnego wykonawstwa. Obecnie dynamicznie rozwijającym się kierunkiem funkcjonowania firmy jest działalność deweloperska.
 
Serdecznie witamy firmę Unimax SA na żółto-niebieskim pokładzie i zapraszamy kolejne firmy do współpracy!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia