TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.06.2013

Krzysztof Janczak: Drugi taki mecz nie może się nam zdarzyć.

Wysoka porażka we wczorajszym meczu to dla naszych juniorów niewątpliwie przykre doświadczenie.  Przebieg meczu i prowadzenie Legii, aż 5:0 zapowiadało klęskę w ogromnych rozmiarach, strzelone więc potem dwie bramki zdecydowanie poprawiły wynik, chociaż nie zmieniły oceny tego występu dokonanej zarówno przez bezpośrednich obserwatorów jak i sztab szkoleniowy i samych zawodników.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5520_kopia_b534e0aaf10797554b53a224fd8c3df7.jpg

 

Podczas turnieju finałowego są dni przerwy, a więc praktycznie można odbudować się do kolejnego spotkania i zapomnieć o przykrym doświadczeniu z pierwszego meczu. Podobnie ma najbliższy rywal Arki UKS Ruch Chorzów, który przegrał 1:5 z Cracovią i tym samym znalazł się w tabeli po 1 serii za żółto-niebieskimi.  Dla obu drużyn celem sobotniego spotkania jest więc zdobycie pierwszych 3 punktów i powrót do walki w finałach. Drugie spotkanie to mecz „na szczycie” Legii z Cracovią.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5715_kopia_f89e066cdc643e31b092775ac6a608ae.jpg

 

W dniu dzisiejszym nasz zespól przeprowadził do południa lekki rozruch. Upał oczywiście nie daje o sobie zapomnieć, a więc były to jedyne zajęcia, jakie zaaplikowali zawodnikom trenerzy. Teraz po obiedzie w ciągu dnia będzie to już relaks, odpoczynek, a po południu zaplanowano odprawę.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5664_kopia_ba45b8d16e5dd2d9350827e8e0290f3f.jpg

 

O nastroje pytaliśmy trenera Krzysztofa Janczaka:

 

Ten dzień wolny pozwala zapomnieć i zresetować chłopaków. Wciąż jednak jesteśmy wkurzeni, że po takim czasie najsłabszy nasz mecz przytrafił się akurat na inaugurację finałów. Niestety w tym meczu nie było w naszej grze żadnej konsekwencji.  Daliśmy rywalom za dużo przestrzeni do gry, były zbyt duże luki miedzy naszymi formacjami.

 

Czy Legia nas zaskoczyła?

 

Wszystko o Legii i jej najskuteczniejszym zawodniku wiedzieliśmy, a mimo to daliśmy się zaskoczyć stałymi fragmentami. Niektórym chyba jednak towarzyszyła zbyt duża presja i mieli…za duże chęci.  Na pewno nawet sam wynik mimo słabszej gry nie musiał być tak wysoki. Mieliśmy okazje do przerwy i gdyby udało się wtedy trafić nie musiało być tak wysokiej porażki. Chłopcy nie zagrali na swoim poziomie.

 

Jak będzie z Ruchem Chorzów?

 

Stać ich na pozytywną odpowiedź w najbliższym meczu.  Nie jest możliwe, bowiem, aby drugi raz zagrać tak samo słabe spotkanie… Widzę, że chłopcy chcą za wszelką cenę się zrehabilitować i po wyciagnięciu wniosków zagrać zdecydowanie lepiej.  Wraca do drużyny po pauzie Paweł Wojowski. Jest na pewno zawodnikiem bardzo ambitnym, walczącym i także dobrym duchem zespołu, więc to także powinno mieć pozytywne przełożenie na grę drużyny. Jutro ruszamy do boju!

 

 Trzymamy więc kciuki za pierwsze zwycięstwow turnieju!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/unimax_1b1ff74230318e33547741bef08a3fb2.jpg

  

Przypominamy, że oficjalnymi sponsorami naszych juniorów w finałach Mistrzostw Polski są Miasto Gdynia oraz firma UniMax SA.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/GDYNIA_moje_miasto_RGB_7c740f87a944f0fd8c646580b21385a2.jpg

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia