TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.06.2013

W najbliższy weekend ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2013 !

W dniach 22-23 czerwca  odbędzie się letnia edycja naszego turnieju, który organizujemy od 2000 roku. Turniej nosi oficjalną nazwę "ARKA GDYNIA SUMMER CUP'2013".

 

Na letnią edycję turnieju, która odbędzie się na gdyńskim WITOMINIE, przy ul. Nauczycielskiej 9, zaprosiliśmy kluby polskiej Ekstraklasy, I ligi oraz zespoły z niższych lig, dając możliwość rywalizacji z utytułowanymi drużynami także im.

 

W zawodach zagra w sumie 207 dziewięcioletnich piłkarzy z 14 klubów! Powitamy w Gdyni także litewski klub KLAIPEDOS FM, będący Akademią występującego w tamtejszej ekstraklasie klubu Atlantas Klaipeda. Podczas zawodów, nie tylko będziemy rozgrywać mecze ale także damy wszystkim czas na krótkie zwiedzenie naszego pięknego morskiego miasta oraz kąpieli w ciepłym jak zawsze w czerwcu morzu, wbiegając doń wprost z czystej i szerokiej plaży, zlokalizowanej w samym centrum Gdyni!

 

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, zaś Partnerami Miasto Gdynia oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Honorowy Patronat sprawuje Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek


 W sobotę 22 czerwca w godzinach 10.00-13.00 odbywać się będą gry eliminacyjne w grupach A, B i C a od godziny 14.00 do 16.00 kolejne mecze eliminacyjne.


Także w sobotę o godz. 13.30 odbędzie się CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/1131134_ab9a56bf21cce94916d29bce14470a50.jpg

 

 


Zapraszamy wszystkich kibiców, tych starszych i tych najmłodszych. Na specjalnie przygotowanym stanowisku dla dzieci będzie można uczestniczyć w mini turniejach piłkarskich, podczas ceremonii otwarcia także kibice będą mogli wziąć udział w konkursie żonglerki oraz zrobić sobie zdjęcie z ulubioną drużyną, która będzie brała udział w zawodach.  

 

Będzie okazja do zabaw w wielkim dmuchanym boisku a dzieci i dorośli ponadto w godz. 10.30-13.00 będą mogli skorzystać ze stoisk Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej, na których lekarze i studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zmierzą nie tylko ciśnienie krwi, ale także będą szkolić chętnych w zakresie elementarnych umiejętności w zakresie pierwszej pomocy, nauczą liczyć kalorie, nauczą choćby co to jest indeks glikemiczny.

 

Kolacja dla dzieci będzie w wyjątkowym miejscu, dlatego nie będziemy zdradzać niespodzianki, a wieczorem zapraszamy wszystkich na CUDAWIANKI, które na gdyńskiej plaży rozpoczną w Polsce LATO!

 

W niedzielę 23 czerwca w godz. 9.30-14.00 przeprowadzona zostanie faza finałowa w trzech grupach – Złotej, Srebrnej i Brązowej. O godz. 14.30 zaplanowano Ceremonię Zamknięcia Turnieju.

 

SPONSORZY: MIASTO GDYNIA, HEIZTECHNIK, ADIDAS –SPORTBAZAR.PL, POMORSKI ZPN, PORĘBA, SUPRA-SPORT

 

PARTNERZY:  GOSiR GDYNIA, Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej, AGIS CATERING, ARKA-TV, ORANGE SPORT

 

 ZAPRASZAMY!

 

więcej informacji o turnieju na:  www.si-arka.gdynia.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia