TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.06.2013

Juniorzy w Iławie: Budowanie dobrej atmosfery.

Dziś informowaliśmy już o zmianie godziny rozpoczęcia drugiego meczu finałowego naszej drużyny przygotowującej się w Iławie do decydujących spotkań. To w żaden sposób nie zmąciło oczywiście planu zajęć.

 

Nasi zawodnicy zgodnie z zaleceniami sztabu szkoleniowego mają podczas 3 dni odzyskać świeżość . Stąd praca głównie nad stałymi fragmentami gry, co może być decydującą bronią przy wyrównanej stawce drużyn.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6767_a8192734b53d37efde67b3f97c4ca691.jpg

 

Trener Krzysztof Janczak ujawnił co jest najważniejszym elementem zgrupowania w Iławie:

 

Najważniejsza jest dla nas dobra atmosfera. Oczywiście nie trenujemy już tak intensywnie, gdyż teraz nasz zespół potrzebuje lekkiego oddechu. Budujemy  w pozytywnych nastrojach przede wszystkim atmosferę stąd np. dzisiaj wyjątkowa odnowa, którą zaliczyliśmy w... jeziorze. 

 

Pogoda nam dopisuje, jedzenie dzięki ustaleniom naszego specjalisty Tytusa Smolińskiego jest odpowiednie dla chłopaków. Dziś zaliczyliśmy 2 treningi (o 10 i 16.30). Jutro zajęcia o 10.30 , a w dniu wyjazdu do Grudziądza rozruch także o godz. 10.30. Pozdrawiamy, wszystkich którzy za nas trzymają kciuki!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7085_10701ece0c92d4e6021a280211797a51.jpg

 

Przypomnijmy, że sztab szkoleniowy na finały MP tworzą:

 

Krzysztof Janczak – I trener, Michał Anslik – II trener, Arkadiusz Zagórski i Michał Chamera – trenerzy bramkarzy, Tytus Smoliński - specjalista ds. odnowy biologicznej – fizjoterapeuta, Jerzy Rumian – kierownik zespołu.

 

Kadrę zawodników podawaliśmy TUTAJ.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia