TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.06.2013

Arka najlepsza w turnieju "Mini Ekstraklasa" w Brzeźnie Lęborskim.

Arka po raz drugi wygrała turniej "Mini Ekstraklasa" w Brzeźnie Lęborskim. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzeźnie Lęborskim po raz trzeci wzięli udział w turnieju piłki nożnej, a dziewczęta po raz drugi w konkursie talentów. Wzorem lat ubiegłych w turnieju " Mini Ekstraklasa" udział wzięły drużyny, których nazwy nie były przypadkowe: Legia Warszawa, Wisła Kraków, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk i Arka Gdynia.

 

To kluby, które chętnie zaangażowały się w organizację turnieju. Zawodnicy zagrali z podziałem na dwie grupy wiekowe, w specjalnie zaprojektowanych koszulkach piłkarskich ufundowanych przez firmy, które je zakupiły i przekazały dla zawodników.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/foto13_d38b8aafda387039af215ca3e1d2d5b3.jpg

 

Wisienką na torcie okazał się dodatkowy mecz, jaki rozegrali między sobą chłopcy z klasy "zero" – takiej walki, determinacji, dramaturgii, eksplozji szczęścia i rozpaczy dawno nie widziano, a sędziowanie wykonane przez nauczyciela Pana Pietrzyka to prawdziwe mistrzostwo świata, radość z zdobycia bramki było słychać na drugim końcu  miejscowości!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/foto5_8646ba48041063b42a5a9b6d49c5a128.jpg

 

Arka w tym roku zagrała w grupie młodszej razem z drużynami Lechii i Lecha. Drużynę żółto-niebieskich tworzyli: Jakub Kwidziński, Julian Glosa, Kacper Treder, Karolina Szymaniak, Damian Hejnowski. W swoim pierwszym meczu Arkowcy pokonali drużynę Lecha 1:0 po pięknej bramce Sergiusza Łosiaka. W drugim meczu z Lechią drużyna żółto-niebieskich wygrała pewnie 2:0 po bramkach Jakuba Kwidzińskiego i ...na spółkę Juliana Glosy i Kacpra Tredra.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/foto9_b4bc49a53a972c573bac6bf964d59978.jpg

 

Puchar w kategorii Najskuteczniejszy strzelec otrzymał Jakub Kwidziński, zaś piłkę z podpisami Arki Gdynia Kacper Treder.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/foto14_1ddf3d9cdde4ce63f2ac31a4d8558f0e.jpg

 

Pragnę w tym miejscu podziękować klubowi Arki Gdynia za przekazanie upominków dla dzieci broniących barw Arki Gdynia, to już powoli staje się tradycją, że nie ma znaczenia, kto gra w żółto-niebieskich koszulkach ten wygrywa turniej w danej grupie wiekowej, przypomnę, że rok temu drużyna Arki grała w grupie starszej i też wygrała turniej - powiedział organizator Tomasz Białobrzeski.

 

Gratulujemy organizatorom oraz zwycięskiej drużynie!

 

redakcja
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia