TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.06.2013

Liga typera: "Typerion" mistrzem!

Wiosenna runda dobiegła końca także w naszej Lidze Typera. Walka o czołowe miejsca w klasyfikacji wiosny  i  całego sezonu trwała do samego końca.  Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej najlepiej typującym w naszej lidze był "Typerion".

 

Lider dotrwał do końca i obronił pierwsze miesce w  klasyfikacji sezonu. "Typerion" zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie. Gratulujemy!

 

Drugie miejsce zajął  "mariusz70", który po jesieni był na 35 miejscu, ale dzieki bardzo dobrej wiośnie został wicemistrzem naszej Ligi  Otrzyma  komplet piłkarski (koszulka, spodenki, getry).

 

Trzecie miejsce dla "robertAGK, który jesienią był na 9 miejscu. Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.

 

Tuż za podium "Woldorf" i "Arturman7".  Na pewno najbardziej rozczarowany jest ten pierwszy, który po jesieni był wiceliderem, a wiosną sklasyfikowany został na 52 miejscu. 

 

 NAJLEPSZYM W SEZONIE GRATULUJEMY!!!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0006_3d76a6f673b6e1d072e47c70d14aa4b4.jpg
 

 

W klasyfikacji wiosny "Typerion" był na 18 miejscu. Skorzystali na tym: "panaa1971" (116 pkt.), który jesień skończył na....301 miejscu, "mARKA" (115pkt.) i "mariusz70" (115pkt.).

 

Jak widać jedna runda może być nieudana, co nie przekreśla szans na wygranie  kolejnej.

 

Walka  o wejście do piątki dała nam jednego laureata więcej. Dwie osoby zdobyły taką samą liczbę punktów: "expert59" i "Pilomen" . Przed nimi na czwartym miejscu zameldował się "mdag" (107 pkt).

 

Tym samym zamiast pięciu mamy sześciu użytkowników, którzy otrzymają  karnety na rundę jesienną sezonu 2013/2014.
 
DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W NASZEJ ZABAWIE!
 
Wszystkich laureatów prosimy o przesłanie danych kontaktowych na adres: ssa@arka.gdynia.pl w temacie wpisać: LIGA TYPERA i przesłanie danych kontaktowych w celu ustalenia terminu odbioru nagród.
 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia