TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

01.06.2013

Piłkarze po meczu: Pomogły bramki w ważnych momentach

Damian Krajanowski:

 

- Wbrew temu, co pokazuje wynik, to nie był dla nas łatwy mecz. Włożyliśmy w niego dużo wysiłku i to się opłaciło. Bardzo nam pomogły bramki zdobywane w ważnych momentach. Najpierw bramka w pierwszych minutach, a potem gol na 2:1 do szatni też miał duże znaczenie. W drugiej połowie udało nam się potwierdzić naszą wyższość zdobywając kolejne gole i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Bardzo chcieliśmy mocnym akcentem zakończyć ten sezon, bo nie wiadomo w jakim składzie będziemy grać na jesień. Udało nam się potwierdzić, że stanowimy mocny zespół i to nas bardzo cieszy.

 

Michał Rzuchowski:

 

- Nie był to dla nas najłatwiejszy mecz, to była po prostu nasza bardzo dobra gra w tym dniu. Oczywiście przytrafiło nam się parę indywidualnych błędów , ale i tak to spotkanie trzeba określić jako bardzo udane.

Teraz udaję się na urlop. Bardzo chciałbym podciągnąć się trochę na studiach, bo opuściłem ostatnio trochę zajęć. Zobaczymy, może uda się gdzieś wyjechać. Nie ma jednak zbyt dużo czasu, bo już pod koniec miesiąca znów najprawdopodobniej z Arką rozpoczynam przygotowania do następnego sezonu.

 

 

Rozmawiał: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia