TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.05.2013

Liga typera: "Typerion" rządzi! Trwa walka o atrakcyjne nagrody!

Wiosenna runda trwa także w naszej Lidze Typera.

 

Po rundzie jesiennej najlepiej typującym w naszej lidze był "Typerion". W klasyfikacji sezonu ma on w tej chwili 27 pkt. przewagi nad "Arturman7", "wojteks23". Tuż za podium "pawelAG".

 

W klasyfikacji wiosny najlepszy jest  także "Typerion". Prowadzi mając 1 pkt przewagi nad: "wojteks23', "panaa1971" i "mdag".

 

Tu jednak różnice są niewielkie i walka o miejsce w pierwszej piątce trwac będzie do oststniej kolejki. 

 

W związku z wycofaniem się z rozgrywek ŁKS-u  - mecze z udziałem tej drużyny nie są już możliwe do wytypowania.

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2013/2014.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0006_3d76a6f673b6e1d072e47c70d14aa4b4.jpg
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia