TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.05.2013

Konferencja po meczu: Trener Baniak chwali Arkę.

- Rzadko to mówię przy tym stole, ale dziś Arka była zespołem lepszym, grającym na fali i szybko kontratakującym, za co gratuluję trenerowi – powiedział po meczu Bogusław Baniak.
 
Prezentujemy wypowiedzi  konferencji po spotkaniu Miedzi z Arką, które zakończyło się remisem 1:1.


Paweł Sikora (Arka):


- Jestem tu w Legnicy po raz pierwszy i muszę pochwalić bardzo ładny obiekt i dobrze przygotowaną murawę. Jeśli chodzi o stronę piłkarską, to czuję niedosyt, bo bramkę straciliśmy na własne życzenie po błędzie bramkarza, a w ataku nie wykorzystujemy dobrych sytuacji, które tworzymy. Na temat pracy sędziów zazwyczaj się nie wypowiadam, ale tym razem uważam, że sędzia wypaczył wynik, bo nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla nas po ręce w polu karnym.

Bogusław Baniak (Miedź):


- Dziękuję za ciepłe słowa dotyczące Legnicy. Co do meczu, to rzadko to mówię przy tym stole, ale dziś Arka była zespołem lepszym, grającym na fali i szybko kontratakującym, za co gratuluję trenerowi. Grając kadrą 13-14 osób w systemie środa – sobota, dziś było widać zmęczenie moich zawodników, którzy byli wolniejsi od rywali. Pretensje mam do zespołu o to, ze po strzelonej bramce zbyt szybko oddaliśmy inicjatywę. Ogólnie cieszę się z tego wywalczonego dziś punktu.

 

źródło: www.miedzlegnica.eu

Foto: www.miedzlegnica.eu 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia